+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Rolex Datejust

ROLEX

Rolex’in kuruluş tarihi 1905 yılına dayanmaktadır. İsviçre merkezli çalışan marka, ilk olarak İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuştur. Markanın kurucuları Hans Wilsdorf ve kardeşinin eşi olan Alfred Davis’tir. Wilsdorf and Davis olan marka adı, 1919 yılında İsviçre’nin Cenova kentine taşınmıştır.

Rolex Datejust

1905 yılında kurulan Rolex, kurulduğu andan itibaren çok özel ve üst segment saatlerin tasarımını gerçekleştirmiştir. Tarz sahibi bir görünüm vadeden saat tasarımlarının her biri, yüksek performansla çalışır. Böylelikle kullanıcı zaman takibini yapabildiği gibi estetik ve şık bir görünüm elde etme, tarzıyla ön plana çıkma şansı yakalar. 

Klasik saatin ilk örneği olarak kabul gören Rolex Datejust, estetik unsurları sayesinde pek çok saat tasarımından bir bakışta ayrılabilmektedir. Benzersiz bir prestij sağlayan saat modeli, hayatın her alanında kullanılabilecek niteliklere sahiptir. Estetik unsurların lüks detaylarla birleştiği Rolex Datejust, kendinizi çok özel hissetmenizi sağlıyor.  

Rolex Datejust Saatler

Kol saatleri, yüzyıllardır hem erkek hem de kadınların ilgilerini çeken aksesuar ürünleri arasında kendisine özel bir yer edinmiştir. Zamanı gösteren en iddialı aksesuar olan saatler, bir yandan da tarz bir görünümün dikkat çeken parçası haline gelmiştir. Dünyaca ünlü saat markaları içerisinde yer alan Rolex, Datejust modeliyle tarz sahibi ve göz alıcı bir görünüm arzulayan kadın ve erkekleri istedikleri görünüme ulaştırmayı hedefliyor.  

Rolex Datejust Modelleri

Rolex Datejust kapsamında birçok özel ve iddialı modeller yer alıyor. Rolex Detajust Wimbledon Dial model saat, altın / çelik kasa tipi ve kordona ev sahipliği yapıyor. Şık ve estetik görünümüyle kullanıcıları büyüleyen Rolex Detajust Diamond Dail, tarz sahibi kadınların kullanımına sunulmaktadır. Yüksek performansla çalışabilmesini sağlayan özellikleri, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. Rolex Datejust model saat tasarımlarının her biri, rahatlığı ve estetik yapısıyla bir saatten çok daha fazlasını isteyenlere sunuluyor.  

Rolex Datejust Fiyatları

Rolex Datejust model saatlerin her biri, dayanıklı ve kaliteli yapılarıyla üst segment kullanıcılara hitap ediyor. Modern ve incelikli detaylarıyla çok özel bir görünüm elde eden saatler, fark yaratan renkleriyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Şık, zarif ve modern tasarımları sizlerle buluşturan Rolex, hayatın her alanında tarzınızla dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor. 

Rolex Datejust saat modelleri ve tasarımların fiyatları hakkında bilgi almak için ikincielsaatler.com ile iletişim kurabilir, aradığınız üst segment modellere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

WhatsApp