+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

IWC Saat Alım

IWC Saatleri
IWC Saatleri

IWC Marka Saatimi Satmak İstiyorum

IWC marka orjinal saatler alıp satmaktayız. IWC saat alan yerler ile ilgili aramanızda da gördüğünüz gibi IWC alım satım işlemini 24 saatten kısa bir sürede tamamlayabiliriz. IWC satmak istiyorum dediğinizde şu 3 adımda işlemi tamamlamış olacağız:

Anında fiyat alınması için saatinizin en az 2 farkı açıdan sertifikanın tarih gözükecek şekilde fotoğraflarını bize iletmeniz yeterli olacaktır.
İkinci el olarak satın alınması düşünülen tüm saatler, ancak tarafımızdan muayenesi yapıldıktan sonra ödemesi yapılır ve alınır.
İkinci el saatleriniz, orijinalliği onaylandıktan sonra, liste fiyatı ve piyasa değeri tarafınıza bildirilerek en yüksek teklif yapılacaktır.

Rolex Saatleri

Cartier Saatleri

Patek Philippe Saatleri

Audemars Piguet Saatleri

Panerai Saatleri

Ulysse Nardin Saatleri

IWC Saatleri

Chopard Saatleri

Jaeger Saatleri

İkinci El IWC Saat Alan Yerler

IWC, saat sektörünün öncü firmalarındandır. Lüks saatler üreterek dünyanın dört bir yanında saat severlerle özel koleksiyonları buluşturan İWC, İsviçre merkezli bir kuruluştur. İlk kez 1868 yılında Amerikalı bir mühendis tarafından üretilen IWC saatleri, günümüzde saat üretiminin merkezi olarak kabul edilen İsviçre’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın 1868 yılından günümüze kadar geliştirmiş olduğu birçok özel koleksiyon bulunmaktadır. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan IWC, geleneksel saatçilik tekniklerini modern yaklaşımlarla devam ettirmektedir. Özellikle Portugieser ve Portofino koleksiyonları tüm dünyada yüksek düzeyde ilgi gören IWC’nin bu koleksiyonlarının geçmişi 20 yüzyılın ilk çeyreğine kadar uzanır.

Bir buçuk aşırı aşkın süredir lüks saat üretimi gerçekleştiren IWC, her dönemde el işçiliğinden geçen özel koleksiyonlarıyla saat severler için özel konseptlerde tasarımlar geliştirmiştir. Geleneksel saatçilik anlayışını sürdüren firma, modern gelişmeleri de takip ederek teknolojik ilerlemelere paralel olarak farklı taleplere cevap verebilmeyi de başarmıştır. IWC’nin dünya çapında üne sahip olan Pilot’s Watches koleksiyonu, uzun yıllar boyunca tüm dünyada yüksek ilgiyle karşılanıştır. İlk tasarımı 1930 yılına uzanan Portıgieser koleksiyonu, IWC’nin günümüzde en ilgi gören koleksiyonları arasındadır. Zarafeti, şıklığı ve estetiği aynı anda vadeden Portigieser koleksiyonu, usta zanaatkarların sanatsal dokunuşlarıyla üretilmektedir.

IWC Saat Hakkında

IWC saat ya da International Watch Company (Uluslararası Saat Şirketi) geleneksel saatçilik anlayışını modern tasarımlarla şekillendirerek usta zanaatkarların el işçiliğiyle özel tasarım saatler üretmektedir. 1868 yılında ilk kez Amerikalı mühendis Fiorentine Ariosto Jones tarafından geliştirilen IWC saatleri, inişli çıkışlı grafik seyrederek günümüzde elde ettiği saygın konuma ulaşmıştır.

IWC saatin 1880 yılında İsviçre saat ekolünün önemli temsilcilerinden Johannes Rauschenbach tarafından satın alınması, şirketin dönüm noktası olarak kabul edilir. Bu tarihten itibaren başta Avrupa olmak üzere global pazarda etkin konuma ulaşan IWC, dönemin en ünlü isimlerine yönetim kadrolarında ev sahipliği yaptı.

Ünlü psikanalist Carl Gustav Jung’ın da bir dönem yönetiminde bulunduğu IWC, Rauschenbach ailesinin liderliğinde birçok özel koleksiyonu lüks saat severlerle buluşturmuştur. “Da Vinci”, “Aquatimer”, “Ingenieur”, “Pilot’s Watches”, “Portofino” ve “Portugieser” gibi koleksiyonları üreten IWC, bu koleksiyonlarla lük saat sektörünü uzun yıllar domine etmeyi başardı.

Neden Bir IWC Portugieser’e Sahip Olmalısınız?

IWC Portugieser koleksiyonu oldukça özel bir koleksiyon olarak dikkatleri çekmiştir. Firmanın oluşturduğu tüm koleksiyonlar içerisinde en özel konumlardan birine sahip olan Portugieser koleksiyonu, yüksek düzeyde ilgi gördü. Geleneksel saatçiliğin dönemeç noktalarından biri olarak kabul edilen bu koleksiyon, saatçilik tarihinin yeniden yazılmasına sebep oldu.

Usta zanaatkarların el işçiliğinden geçerek tasarlanan Portugieser, saat severlere zarafetin geleneksel çizgilerle nasıl ifade edilebileceğini kanıtlamıştır. Son derece yüksek kalitede işçilik kullanılarak üretilen Portugieser koleksiyonu, farklı komplikasyonlara sahip modeller içerir. Modellerin her biri sahip oldukları özelliklere göre farklılık göstermektedir.

Tamamen paslanmaz çelikten üretilen Portugieser koleksiyonunda en dikkat çekici özelliklerden biri, koleksiyonun üretilme amacını da gösteren sonsuz takvim özeliğidir. Aynı zamanda dakika tekrarlama ve tourbillon özelliklerine de sahip olan koleksiyon, sadece özellikleriyle değil benzersiz tasarımıyla da dikkat çekicidir. Koleksiyonda yer alan modellerin sportif tasarımları ön plana çıkıyor olsa da geleneksel çizgiler oldukça dikkat çekicidir.

İlk olarak geliştirildiği 1930 yılından günümüze kadar farklı tasarımlarla üretilen Portugieser koleksiyonunda, zamana meydan okuyan birçok farklı model bulunmaktadır. Özellikle son dönemde geliştirilen ve düzenli aralıklarla tekrardan revize edilen “IWC Portugieser Chronograph” modeli saat severler tarafından yüksek düzeyde ilgi görmektedir.

IWC Schaffhausen Portugieser Koleksiyonu ile Zamanı Durdurun

IWC Schaffhausen Portugieser koleksiyonu içerisinde yer alan elmaslarla süslenmiş modeller zarafetin gerçek karşılığı olmaya adaydır. Asil görünümüyle dikkat çeken bu modellerde koleksiyonun genel sportif görünümünden kısmen uzaklaşılmış ve daha geleneksel bir tasarım benimsenmiştir. Beyaz veya kırmızı altından üretilen modellerin farklı bölgelerinde değerli taşlara rastlamak mümkündür.

Değerli taşlardan üretilen IWC Portugieser koleksiyonunun özel modellerinde, kasa bölümünde bile değerli taşlara yer verilmiştir. Kadranları büyük oranda beyaz veya kırmızı altın ve elmastan oluşan bu modeller, yüksek düzeyde zarafeti asaletle birleştirmektedir. Ayrıca IWC Portugieser koleksiyonu içerisinde sportif çizgilerin ön plana çıktığı modeller de bulunmaktadır.

Portugieser koleksiyonunun neredeyse bir asra uzanan yolculuğunda en sportif model olan Yacht Club, ayrıca koleksiyonda kauçuk kordona sahip olan tek model olarak da dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kurma tepesi fonksiyonu da bulunan bu model; siyah, beyaz veya mavi kadran seçenekleriyle sunulmaktadır.

İkinci El IWC Satmak – İkinci El IWC Almak

IWC, hemen her şart altında estetiği derinlikli olarak hissedebileceğiniz özel koleksiyonlarıyla kaliteli usta zanaatkarların el işçiliği ile vadetmektedir. İş yaşamında, gündelik hayatta, özel davetlerde, akşam yemeklerinde detaylarla etkileyici bir görünüme ulaşmanızı sağlayacak IWC koleksiyonları, daima özel hissetmenize aracılık edecektir. Kendinizi detaylar üzerinden en özel hissetmek için IWC saat koleksiyonlarına www.ikincielsaatler.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp