+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Tudor

TUDOR

Tudor İsviçre menşeli, orijinal modelleriyle mekanik saatler üreten, kalitesini kanıtlamış ve fiyatının karşılığını veren ödüllü bir markadır. Rolex'in kurucusu Hans Wilsdorf 1926 yılında Tudor Saatleri A.Ş.'yi kurmuştur. Amacı Rolex kalitesinde üretilen saatleri daha mütevazi fiyatlarla müşteriyle buluşturmaktır.

Tudor Saat

İsviçre menşeili bir saat markası olan Tudor, kalitesini kanıtlamış saat tasarımlarında bulunuyor. Ödüllü bir marka olan Tudor, Rolex’in kurucusu Hans Wilsdorf tarafından 1926 yılında kurulmuştur. Rolex saatlerin kalitesinde üretilen Tudor saatleri, Rolex’ten çok daha mütevazi fiyatlarla satışa sunulur. 

Tarzını kol saatiyle bütünleştirmek isteyen kadın ve erkeklere yönelik gerçekleştirilen tasarımların her biri, şık ve zarif bir görünüm vadediyor. Ergonomik tasarımlı saat modelleri, konforlu bir kullanımı mümkün kılmakla birlikte lüks bir görünüme de kapı aralıyor. Hayatın her alanında Tudor saatleriyle arzu ettiğiniz zarafete ulaşabilirsiniz.  

Tudor Saatler

Tudor saatlerde geniş bir ürün skalası bulunur. Klasik bir mekanizma çerçevesinde üretilen saatlerin her biri, aynı zamanda modern detaylarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Modellerin her birinde çalışma şekli otomatiktir. Bunun yanı sıra çelik kasası ile dışarıdan gelen darbelere karşı yüksek dayanıklılık sağlar. Unisex kullanımına uygun modeller hem kadın hem de erkekler tarafından kullanıma uygundur. 

Tudor Modelleri

Rolex kalitesinde ve çok daha mütevazi fiyatlar üzerinden satışa sunulan Tudor saatleri, geniş bir model skalasına sahiptir. Klasik çizgide tasarlanan ve zarafet ile konforu buluşturan Tudor, yüksek performansla çalışmakta olan saatleriyle ön plana çıkıyor. İncelikli saat modelleri içerisinde yer alan Tudor Black Bay, bronz kasa tipine ve deri kordona sahiptir. Tudor Black Bay 58 ise gümüş kasa tipiyle muhteşem bir kullanım vadeder. Sizlere sunulan tasarım saatler ile lüks ve estetik bir görünüme zahmetsizce ulaşabilirsiniz.  

Tudor Fiyatları

Şıklığın ve zarafetin temsili olan Tudor, yenilikçi saat tasarımlarıyla saat dünyasında kendisine özel bir yer ediniyor. Modern ve lüks detaylarıyla dinamik görünüm vadeden saatler, kaliteli yapıları sayesinde uzun süreli kullanılabilmektedir. Hem kadın hem de erkeklerin tercih edebilecekleri tasarım saatler, mütevazi fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. 

Aradığınız saat modellerine ulaşabilmek için ikincielsaatler.com’u ziyaret edebilir, Tudor marka saatleri inceleyebilirsiniz. Lüks, estetik ve ergonomik tasarımlı Tudor saatler, bir tasarımdan çok daha fazlasıdır. İncelikli görünümün vücut bulmuş hali olan saatleri satın alabilir, hayatın her alanında göz alıcı görünümünüzle ön plana çıkabilirsiniz.  

WhatsApp