+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Chopard Saat Alım

Chopard Saatleri

Chopard Marka Saatimi Satmak İstiyorum

Chopard marka orjinal saatler alıp satmaktayız. Chopard saat alan yerler ile ilgili aramanızda da gördüğünüz gibi Chopard alım satım işlemini 24 saatten kısa bir sürede tamamlayabiliriz. Chopard satmak istiyorum dediğinizde şu 3 adımda işlemi tamamlamış olacağız:

Anında fiyat alınması için saatinizin en az 2 farkı açıdan sertifikanın tarih gözükecek şekilde fotoğraflarını bize iletmeniz yeterli olacaktır.
İkinci el olarak satın alınması düşünülen tüm saatler, ancak tarafımızdan muayenesi yapıldıktan sonra ödemesi yapılır ve alınır.
İkinci el saatleriniz, orijinalliği onaylandıktan sonra, liste fiyatı ve piyasa değeri tarafınıza bildirilerek en yüksek teklif yapılacaktır.

Rolex Saatleri

Cartier Saatleri

Patek Philippe Saatleri

Audemars Piguet Saatleri

Panerai Saatleri

Ulysse Nardin Saatleri

IWC Saatleri

Chopard Saatleri

Jaeger Saatleri

İkinci el Chopard Saat Alan Yerler

Chopard, lüks saatler ve mücevherler üreten aynı isimli şirketin dünya çapında tanınırlığı bulunan lüks saat koleksiyonudur. İlk olarak 1860 yılında faaliyetlerine İsviçre’de başlayan firma, daha sonra Alman Scheufele ailesine satılmıştır. Özel koleksiyonlarıyla ön plana çıkan Chopard, son olarak kadınlar için geliştirdiği özel tasarım koleksiyonuyla dikkatleri çekmiştir. Aynı zamanda şirketin çevreyle ilgili yaşanan felaketleri ve sorunları yakından takip etmesi, yeni bir şirket politikasının geliştirilmesini sağlamıştır. Şeffaflık ilkesinin merkeze yerleştirildiği yeni yönetim politikasına göre Chopard, etik ve sürdürülebilir prensipleri benimsemiştir.

İklim değişikliği ve değerli madenlerin tabiat içerisindeki konumunun iyileştirilmesine yönelik çalışmaları bulunan Chopard, bu alanda faaliyet gösteren uluslararası sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği halindedir. Şirketin 2018 yılında açıkladığı güncellenmiş yönetim politikası, “%100 Etik Yöntemle Elde Edilmiş Altın” projesiyle desteklenmiştir. Bu projeye göre üretilen tüm mücevher ve saat koleksiyonlarında etik prensipler %100 oranında gözetilecektir. Söz konusu politikada toplumsal adalet ve çevresel değerler gibi kavramlar üzerinden tabiat kaynaklarının sürdürülebilir ölçüde kullanılması gerektiğinin altı çizilmiştir.

Chopard, kadınlar için geliştirdiği özel saat koleksiyonlarıyla kadınların iş dünyasındaki konumunu destekleyici politikalara da sahiptir. Giyilebilir saat teknolojisiyle tamamen kadınlara özel olarak geliştirilen şık tasarımlar, her ortamda kadınların benzersiz bir özgüvenle var olabilmelerini sağlamaya yöneliktir. Özel etkinlikler ve iş yaşamında kullanıma son derece uygun olan Chopard kadın saat koleksiyonu, farklı konseptlere ev sahipliği yapmaktadır. Modern tasarımların yanı sıra klasik çalışma prensibiyle çalışan saat modellerine de koleksiyon kapsamında yer verilmiştir. Ayrıca saat sever kadınların ilgisini yakından çekecek, değerli mücevherler kullanılarak tasarlanmış modeller de yine koleksiyon içerisinde yer almaktadır.

Chopard Saat Hakkında

Chopard, İsviçre’nin Cenevre şehrinde merkezi bulunan ve günümüzde dünyanın farklı noktalarında üretim tesislerine ev sahipliği yapan lüks saat üreticisidir. 1860 yılında ünlü zanaatkar ve saatçi Louis-Ulysse Chopard tarafından kurulmuştur. Üretim ve tasarım aşamasında büyük oranda el işçiliği ve zanaat ustalığının bulunduğu Chopard saatleri, birçok ünlü isim tarafından da tercih edilmektedir. 

Son derece köklü bir geçmişe ve saatçilik geleneğine sahip olarak üretim gerçekleştiren Chopard, dünyanın en saygın saat tedarikçileri arasında gösterilmektedir. Erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı koleksiyonlar oluşturan Chopard’ın erkek koleksiyonları daha sade ve minimal çizgileriyle dikkat çeker. Kadın saat koleksiyonlarında ise daha hareketli ve canlı detaylara yer verilmektedir.

Chopard Happy Sport Koleksiyonlarında İnce El İşçiliği  

Chopard, farklı konseptlerde koleksiyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Spor, klasik, geleneksel modellerin tamamında özgün bir konsept işlenir. Altın, elmas ve platin gibi değerli madenlerin kullanıldığı özel koleksiyonlar, tematik öğeler ve detaylar içerir. Happy Sport koleksiyonu da mutluluk teması üzerine inşa edilmiş özgün bir konsepte sahiptir.

Kadınlar için özel olarak geliştirilen Happy Sport saat koleksiyonu, zarafet ve sportif görünümü aynı anda sunar. Kadınlar tarafından Chopard kadın saat koleksiyonları arasında en çok ilgi gören Happy Sport, iş hayatından gündelik yaşama kadar her ortamda kullanıma uygundur. Sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken Happy Sport koleksiyonu, hassas mekanizmaya sahiptir.

Happy Sport koleksiyonu içerisinde yer alan modellerde Chopard, farklı mekanizma kullanımını tercih etmiştir. Bazı modellerde firmanın klasik mekanizması kullanılırken bazı modellerde ise manüfaktür mekanizma kullanılmıştır. Ayrıca koleksiyonda yer alan modellerin ayrıcalıklı bir kısmında ise ETA quartz mekanizması tercih edilmiştir.

Çeşitlilik içeren mekanizmaların tamamı Chopard saat ustalarının el işçiliğinden geçer. İnce el işçiliğinin sanatsal dokunuşlarıyla üretilen Happy Sport koleksiyonu, kadınların her ortamda estetik bütünlüğünü sağlayacak minimal detaylara ev sahipliği yapmaktadır. Kadran üzerinde yer verilen minimal elmaslar, sanatsal dokunuşlardan oluşan el işçiliği ile özenle konumlandırılmaktadır.

1860’tan Gelen Elmas Mirası ve Zanaati

İlk olarak 1860 yılında değerli saat üretimine başlayan Chopard, tabiatın en ihtişamlı parçalarından olan elması, en etkileyici insani uğraşı olan zanaatla bütünleştirmiştir. Elmasın binlerce yılı bulan tabiat yolculuğundan ilham alınarak geliştirilen koleksiyonlar, tamamen birinci sınıf el işçiliği ile saat severlerin beğenisine sunulur.

Chopard’ın özel koleksiyonları klasik saat tasarımlarının özel konseptlerle bütünleştirerek gelenekten gelen mirası en efektif şekilde yansıtmaktadır. Geleneksel tasarımların yanı sıra modern çizgilerin de ön plana çıktığı tasarımlar, oldukça köklü bir geleneği saat severlerle buluşturur. 1860’tan günümüze uzanan serüveni boyunca Chopard’ın tüm koleksiyonları, gerçek bir mücevher niteliğindedir.

İkinci El Chopard Almak-İkinci El Chopard Satmak

Chopard’ın özel koleksiyonları doğanın en ihtişamlı parçasını gündelik yaşamın en özel anlarına ulaşmasını sağlamaktadır. Elmasın tabiatın içerisinde kat ettiği zorlu ve engebeli yolculuğun son uğrak noktası olan Chopard saatleri, her ortamda şıklığınızı detaylarla değil, gerçek bir ana parçayla tamamlamanızı sağlayacaktır.

Her ortamda tüm gözlerin bileklerinizde olmasını sağlayacak Chopard koleksiyonları ile zamanı zarafet ve ihtişamla takip edeceksiniz. İkinci el Chopard koleksiyonlarına sahip olmak, eski saatlerinizi klasik bir Chopard saatle değiştirmek veya eşsiz tasarımlı Chopard saatinizi yeni sahipleriyle buluşturmak için www.ikincielsaatler.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

WhatsApp