+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Audemars Piguet

AUDEMARS PIGUET

Audemars Piquet markası 1875 yılında 23 yaşındaki Jules-Louis Audemars ve çocukluk arkadaşı 21 yaşındaki Edward-Auguste Piquet tarafından kurulmuştur. Audemars Piquet 1881 yılı aralık ayında Le Brassus'da resmen kurulmuştur. ... 1889 yılında ilk şubesini Cenevre'de açmıştır.

Kişinin bulunduğu ortamlarda, kendisini ön plana çıkaracak en önemli aksesuarlar arasında saatler ilk dikkat çekici kullanım gerecidir. Özellikle kullanılacak olan saatin dünya markası ve göz alıcı olması, her ortamda kaliteyi yansıtmanın en önemli unsurudur.

Audemars Piguet

Dünyada ve ülkemizde birbirinden farklı markalar ve modellerde saatler yer alırken, özellikle Audemars Piguet Royal Oak markası sayısız kullanıcıya sahip bir prestijli markadır. Bu markanın bu denli popüler olma sebebi ise, dünyaca tanınmış olması, kaliteli işçiliğin ve el emeğinin kullanılması ve en önemlisi ise kullanıcılarının stil sahibi olmasıdır. Ülkemizde bu markanın ürünlerini gerek satın almak gerekse satmak için, Fancy Jewels & Watches ismiyle İstanbul Bağdat caddesinde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimize profesyonel Ekspertiz hizmetleri vererek, satışa çıkaracakları ürünlerinin değerini en iyi şekilde analiz etmekteyiz.

Audemars Piguet Modelleri

Saat dünyası bilindiği üzere geçmişten günümüze, her kesim tarafından öncelikli olarak takip edilen bir hayranlıktır. Gerek yeni almada gerekse ikinci el saatler alım satımında, her kesimden insanların en fazla rağbet gösterdiği bir adeta sanat koleksiyonudur. Markalara göz attığımızda Audemars Piguet markasının, dünyaca ünlülerin yanı sıra birçok farklı kategoride kullanıcısının olduğunu görmekteyiz. Kullanılması halinde uzun yıllarca aynı özelliğini korudu gibi, gelecek kuşaklara bırakılması gereken en önemli miras hatıralardan da biri olmaktadır. Her ne kadar zaman geçerse geçtin, aynı orijinalliğini koruyarak, kullanıcılarına ilk günkü heyecanı yaşatmaktadır.

Audemars Piguet Fiyatları

Doğru ürünü, doğru satıcıdan almak her zaman büyük fayda sağlayacağı gibi, replika olup olmadığı hakkında da kuşku duymadan rahatça yerinden almak önemlidir. Bu konuda ikincielsaatler.com olarak bizler, tamamen orijinal dünya markası saatleri satışa sunmaktayız ve ikinci el alım yapacağımızda orijinal olmasına özen göstermekteyiz. Mağazamızda Audemars Piguet fiyat olarak çok indirimli bir biçimde ürünlerimiz satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda bu popüler marka, Rolex, Cartier gibi markaların da saatleri elinizde varsa ve satışa sunmak istiyorsanız, kesinlikle bize uğramalı ve uzman Ekspertiz arkadaşlarımızdan bilgi almalısınız. Emin olun elinizde bulunan ürünler, piyasa fiyatlarının üzerinde alıcı bulacak ve zarar etmeden gerçek değerinde saatinizi elden çıkarabileceksiniz.

WhatsApp