+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Audemars Piguet Saat Alım

Audemars Piguet

Audemars Piguet Marka Saatimi Satmak İstiyorum

Audemars Piguet marka orjinal saatler alıp satmaktayız. Audemars Piguet saat alan yerler ile ilgili aramanızda da gördüğünüz gibi Audemars Piguet alım satım işlemini 24 saatten kısa bir sürede tamamlayabiliriz. Audemars Piguet satmak istiyorum dediğinizde şu 3 adımda işlemi tamamlamış olacağız: Anında fiyat alınması için saatinizin en az 2 farkı açıdan sertifikanın tarih gözükecek şekilde fotoğraflarını bize iletmeniz yeterli olacaktır. İkinci el olarak satın alınması düşünülen tüm saatler, ancak tarafımızdan muayenesi yapıldıktan sonra ödemesi yapılır ve alınır. İkinci el saatleriniz, orijinalliği onaylandıktan sonra, liste fiyatı ve piyasa değeri tarafınıza bildirilerek en yüksek teklif yapılacaktır.

Buradan hemen iletişime geç

Chopard Saatleri
Jaeger Le Coultre Saatleri

Rolex Saatleri

Cartier Saatleri

Patek Philippe Saatleri

Audemars Piguet Saatleri

Panerai Saatleri

Ulysse Nardin Saatleri

IWC Saatleri

Chopard Saatleri

Jaeger Saatleri

İkinci el Audemars Piguet Saat Alan Yerler

Şu sıralar belki de ruhumuza en iyi gelecek şey, ikinci el Audemars Piguet saati satmak ve yerine o çok beğendiğimiz, gözlerimizi büyüleyen ikinci el Audemars Piguet saati almak olacaktır.

Hayatın koşuşturmacası içerisinde sürekli bir hareket etmek, durmaksızın ilerlemekte ve bazı şeyleri kaçırmaktayız. Bazen durup baktığımızda fark ederiz küçük dediğimiz ayrıntıların ruhumuza iyi geldiğni. Balkonumuzun en güzel ayrıntısı kaktüs, en güzel penceresi begonvilleri selamlamakta, odamızın en güzel ayrıntısı dostlarımız ile çekindiğimiz fotoğraflar, müzik listemizin en güzel ayrıntısı en sevdiğimiz şarkıdır. Kıyafetlerimizin en güzel küçük ayrıntısı ve aksesuarların gözdesi ise Audemars Piguet saatlerimizdir. Artık her şey tamamlanmıştır; basit, küçük ayrıntılarla ile hayatımızı renk katma vakti. Fark ettik artık evimizdeki  saatin ruhu bize ait değil. İkinci el saat satmak ile işe başlayabilir ve kendimizi şımartmaya başlayabiliriz ne dersin?

Çünkü bir Audemars Piguet’i ilk günkü gibi kullanmak istiyorsak her gün kullanmamız gerektiğini unutmamalıyız.

Audemars Piguet Saat Hakkında

1875 yılında Jules- Louis Audemars öncülüğünde kuruluş adımları atmıştır.  Yakın dostu Audemars Pigueti ile değerli saatler üretme amacıyla yola koyuldular. Jules-Louis teknik işlerle, Edward-August yönetim ve pazarlama işiyle ilgilenerek işi büyütmeye başladılar.

Kurucu ailelerin temsilciliğini artık İsviçreli saat üreticisi Audemars Pigueti yapmaktaydı. Kendisine 2 misyon belirlemiştir: geleneksellik ve yenilikçiliktir. Bu iki yetenekli ve girişimci saat üreticileri Le Brassus’dan mezun olduktan sonra Vallée de Joux’de kurdular ve işin ehli olan saat üreticileri ile bir araya gelmeye başladılar.Le Brassus’lu Audemars Pigueti firması olarak iki soyadlarından bulunmaktadır. Jules Audemars ve Edward-August Piguet 1882 yılında esmi olarak saat firmasını kurdu. İlk olarak saat mekanizmalarının kendi atölyelerinde cep kronograsi ve kronometre ürettiler. Birçok saat üreticilerinin bir arada bulunduğu Le Brassus’ta açmasıyla birlikte sadece Ayrupa’ya değil aynı zamanda Amerika’da da başarı kaydetmeye başladılar. II.Dünya Savaşı’nda her ne kadar borsada buhranlar atlatsa da saat satışlarında başarıları artmaya başlamıştı. Audemars Piguet firmasının kurucusu vefat ettikten sonra1972 yılında Gerald Genta’nın kurduğu saat firması Royal Oak’ın duruma el atmasıyla eski günleri zamanlara geri dönmeye başladı. Saatlerin en büyük özellikleri asil ve lüks görünüm sağlayan

Sekizgen şeklindeki 8 altıgen vidalardan oluşmaktadır. Bazel fuarında piyasa ile tanışan Royal Oak’un başarısı üreticileri de şaşırtmya başlanmıştı. Çünkü beklenilenin çok üstünde başarı gösteriyordu. Millenary Maserati 90.yılında Audemars Piguet’i saatleri piyasaya sürme kararı aldı. 1927 yılında üretim aşamasına başlamış olan koleksiyon Maserati kadranını andıran bir duruşa sahiptir. Millenary Maserati Kronograf 40 saatlik güç rezervine sahip, ikinci saat dilimi ve ek olarak tarih gösterge çizelgesi bulunmaktadır. Saat firması, sadece klasik saat koleksiyonu değil, farklı saat koleksiyonlarına da sahiptir.

Jules Audemars Equation of Time

2000 yılında büyük saat firması 125. yılını büyük bir şenlikle kutladı.

2004 yılında Tradition Excellence Collection’ının IV. saatini üretti. Royal Oak, 20 parçadan oluşan, kronograf bir tourbillon ve buna ek olarak 10 günlük enerji rezervi gibi farklı, bir o kadar güzel dikkat çekici özelliklerden oluşmaktadır.  Royal Oak, 2893 kalibre mekanizmaya sahip ve hem kasanın arkası hem de kordonu 950 platinyumdan elde edilmiştir. 2005 yılında ise Jules Audemars Equation of Time, Audemars Pigueti için dönüm noktasıydı. Gün doğumu ve gün batımını gösteren ve bunun yanı sıra değişik özelliklere de sahip olan Jules Audemars Equation of Time üretildi. Ardından Jules Audemars Dynamograph 2891 kalibre mekanizmalı kol saatini üretmesi ile artık zirvedeydi. Jules Audemars Dynamograph şahsi koleksiyonlarına da eklendi. 2 yıl sonra ise Audemars Piguet efsane saati, Royal Oak’ın 30.yılını kutladı.

Firma günümüzde halen sıradışı ve dikkat çekici saatler üretmektedir. Vacheron Constantin ve Patek Philippe ise ‘büyük üçlü’ koleksiyonunu oluşturmaktadırlar. Audemars Piguet, ikinci el saatleri satış ve alışlarının yoğunluğunun olması başarısının görünen sonuçlarından biridir. Gönül rahatlığı ile ikinci el saat almak için yola çıkabilir veya ikinci el saat satmak için ‘ www.ikincielsaatler.com ’a oturduğumuz yerden bakabiliriz.

İkinci El Audemars Piguet Satmak – İkinci El Audemars Piguet Almak

Her anımızda yanımızda olan eşyalar, çok değer verdiğimiz materyaller ve ruhumuza en çok yakışan kimi saatler. İkinci el saat almak veya ikinci el saat satmak için kullanmaktayız. Çünkü kullanılmayan eşyalar çürümeye mahkumdur ve hiçbir Audemars Piguet marka saat çürümeyi hak etmemektedir. Bunun için saatimize yapabileceğimiz en iyi, en güzel yardım ikinci el alım satımında bulunmaktır. Saatinizi hak edecek en kaliteli ikinci el bir yer arıyor iseniz; Audemars Piguet saatinize en az sizin kadar iyi bakacak www.ikincielsaatler.com adresi bulunmaktadır. İnanın gözünüz hiç arkada kalmayacak aksine ikinci el sahip olduğunuz marka almak için ve ikinci el satmak için uğradığınızda size ‘iyiki’ dedirtecektir.

WhatsApp