+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Ulysse Nardin Saat Alım

Ulysse Nardin

Ulysse Nardin Marka Saatimi Satmak İstiyorum

Ulysse Nardin marka orjinal saatler alıp satmaktayız. Ulysse Nardin saat alan yerler ile ilgili aramanızda da gördüğünüz gibi Ulysse Nardin alım satım işlemini 24 saatten kısa bir sürede tamamlayabiliriz. Ulysse Nardin satmak istiyorum dediğinizde şu 3 adımda işlemi tamamlamış olacağız:

Anında fiyat alınması için saatinizin en az 2 farkı açıdan sertifikanın tarih gözükecek şekilde fotoğraflarını bize iletmeniz yeterli olacaktır.
İkinci el olarak satın alınması düşünülen tüm saatler, ancak tarafımızdan muayenesi yapıldıktan sonra ödemesi yapılır ve alınır.
İkinci el saatleriniz, orijinalliği onaylandıktan sonra, liste fiyatı ve piyasa değeri tarafınıza bildirilerek en yüksek teklif yapılacaktır.

Buradan hemen iletişime geç

Chopard Saatleri
Jaeger Le Coultre Saatleri

Rolex Saatleri

Cartier Saatleri

Patek Philippe Saatleri

Audemars Piguet Saatleri

Panerai Saatleri

Ulysse Nardin Saatleri

IWC Saatleri

Chopard Saatleri

Jaeger Saatleri

Ulysse Nardin Hakkında

1846 yılında adımlarını atan saat firması, 18 altın madalya olmak üzere toplam 4300’den fazla ödül almıştır. Ayrıca perpetual takvimli mekanizmaları ile dünyanın en hassas saatlerini olma niteliğini taşımaktadır. Kendini sürekli yenileme felsefesine göre ileriye adım atan ince işçilik ve teknolojiyi birleştirerek yola başarı ekleyerek devam etmektedir. Yaptığı en iyi koleksiyon; adını Guinness Rekorlar Kitabı’na yazdırdığı koleksiyondur. İnsanoğlunun gözlemleyebildiği tüm astrolojik olayların bir araya geldiği sadece üç saatten meydana gelen “Trilogy Set” koleksiyonu ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir.

Ulysse Nardin Diver Chronometer Great White Limited Edition

Ulysse Nardin, 2018 yılında Monaco Yacht Show bünyesi içerisinde yeni Diver Chronometer Koleksiyonu’nu tanıtmış ve büyük ilgi ile karşılanmıştı. Markanın kült haline gelen Marine Chronometer konsepti üzerinden tasarlanan yeni dalgıç saatleri koleksiyonu, rafine detayları kadar teknolojik yenilikleri ile de göz doldurmaktaydı. Bu genç ve yeni koleksiyondan sizler için açık tonlarda tasarlanan ve renk patenti ile dikkatleri üzerine çeken Diver Chronometer Great White Limited Edition oldu.

Koleksiyonun en gözde parçası Diver Chronometer Great White Limited Edition, 44mm çapı olarak tasarlanmış ve varlığını hissetmeyeceğiniz ultra hafif titanyumdan üretilmiş kasaya sahiptir. Aynı zamanda koleksiyonun saat kasasının yeni yüzünü de temsil etmektedir. Uzun ve sert hatları ile güçlü ve sportif bir görüntü sunmaktadır. Tırtık yerine saat başlarını temsil eden çıkıntılarla güncellenerek, sportif karakter özelliğini vurgulamaktadır.

Arka Kapak Beyaz Köpekbalığı

Tek yönlü dönebileen bezelin, insert kısmı beyaz seramikten elde edilmiştir ve iç bükey formda tasarlanmıştır. Özellikle hafif dışa bombeli olarak üretilmesi, safir kristal camla birlikte saatin önden görüntüsüne hareket kazan bezeli ile en çok dikkat çeken özelliği olmuştur. 300 m / 30 bar ile su geçirmez özellikteki kasaya kitli kurma kolu ve saate adını veren büyük beyaz köpekbalığı (Great White Limited Edition) figürü ile süslenerek masif arka kapağa eşlik etmesi sağlanmıştır. Arka kapak yapılan figürün işçiliği ise ince el işçiliği gerektirmesine rağmen, mükemmel bir arka kapak görüntüsü sağlamıştır.

Ulysse Nardin Diver chronometer great white limited edition’ın kordunu modern olarak tasarlanmıştır. Saat 12 konumunda dairesel güç rezervi göstergesi bulunmaktadır. Saat 6 hizasında ise küçük saniye sayacı ve tarih göstergesi bulunmaktadır. Markanın logosu sol tarafa, modelin adı ise sağ tarafa yazılmaktadır. Saatin kadranı pütürlü bir zemine sahiptir ve gri-antrasit tonları tercih edilmiştir. Özellikle titanyum kasa ve kayış bağlantı parçaları saate hem estetik katmış hem de kullanımı kolaylığı sağlamıştır. Gayet başarılı tasarlanan beyaz Super-LumiNOVA fosfor dolgulu kollar eklenmiştir. Ayrıca indeksler bulunmaktadır.  Az miktarda kullanılan mavi detaylar ise modelin deniz temasına gönderme olarak kullanılmaktadır.

Ulysse Nardin Marine Torpilleur

Ulysse Nardin Marine Torpilleur modeli bir diğer koleksiyonun parçasıdır. Markanın ürün grubuna en son eklenen koleksiyonlar arasında yer alıyor. Ulysse Nardin’in denizlerle olan güçlü bağlılığından esinlenerek tasarlanan modeller bulunmaktadır. Özellikle Military Watch tarzındaki detaylar, eskiye özlem duyan saat tutkunlarını mutlu etmeye devam ediyor.Marine Torpilleur, fiyat olarak da, bütçe dostu duruşuyla ilgi toplamıştır. Son dönemlerde beklenmeyen bir anda popüler hale gelen alternatif malzeme bronzdan elde edilen kasasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Model, Koleksiyonun genel tasarım açısından standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. 44mm çapında tasarlanan ve bronz alaşımından üretilen bir kasaya sahiptir. Kısa boynuzları ile kolda rahatlıkla taşınabilen ve konforu sağlayan kasası bulunmaktadır. Ulysse Nardin Marine Torpilleur ’u geçmişine bağlayan iri ayar kolu ve bozuk para sırtı desenli beze ile nostaljik bir duruş sergilemektedir. 50 metre / 5 bar su basıncına dayanıklı olarak üretilen kasanın, ön yüzünde çizilmelere dayanıklı safir kristal cam, kullanılmıştır. Arka yüzünde ise bronz yerine paslanmaz çelikten yapılmış ve üzeri Marine Torpilleur (donanma destroyeri) figürü ile süslenmiş masif kapak bulunmaktadır.

C.O.S.C

Modelin kadranı markanın bir nevi gayrı resmi adı haline gelen Marine Chronometer konseptine göre dizayn edilmiştir. Siyaha yakın koyulukta lacivert zemin rengi ile hazırlanan kadranın saat 6 konumuna küçük saniye sayacı ve her saat için ayrı olan seri numarası ve C.O.S.C sertifikalı mekanizmasını temsil eden Chronometer Watch’(C.W. )un baş harfleri eklenmiştir. Büyük rakam indeksleri ile ‘Military Watch’ stiline gönderme yapan kadrana, yine mat altın tonunda tasarlanarak yaprak formlu kollar destek vermiştir.
Ulysse Nardin Marine Torpilleur, markanın güncel ürün grubunda yer alan farklı versiyonlardan da bildiğimiz üzere UN-118 ile gün yüzüne çıkmıştır. Tamamı Ulysse Nardin tarafından geliştirilip üretilen 55 taşlı otomatik mekanizma 4Hz (28.800vph) hızında çalışmakta ve tam kurulumda gayet başarılı bir değer olan 60 saate kadar güç rezerv süresi ile yanımızda olmaktadır.

Hem C.O.S.C hem de markanın kendi bünyesinde uyguladığı performans testlerinden geçerli not almayı başaran mekanizma, yine endüstriye Ulysse Nardin tarafından kazandırılan silisyum ve elmas bazlı alaşımdan üretilen Diamonsil eşapman taşıyor.Model el dikişi lacivert dana derisi kayış ve Ulysse Nardin imzalı standart tokadan oluşmaktadır. 300 adet sınırlılığı ile üretilen model fiyatı ile de sınıfının en başarılı alternatifleri arasında yerini almaktadır.

İkinci El Ulysse Nardin Satmak – İkinci El Ulysse Nardin Almak

Dünyada karmaşık ve mekanik saat denince ilk akla gelen saat markalarından biri tabiki Ulysse Nardin. En fazla saat koleksiyonerlerinin tercih ettiği ve denizcilik ile ilgili saatlerin öncüsü olan Ulysse Nardin Dünyada karmaşık ve mekanik saat denince ilk akla gelen saat markalarından biri tabiki Ulysse Nardin. En fazla saat koleksiyonerlerinin tercih ettiği ve denizcilik ile ilgili saatlerin öncüsü olan Ulysse Nardin’in 2007 yılında Türkiye için özel olarak “Savarona” modelinin ürettmiştir. Ardından Mavi Yolculuk’tan esinlenilerek hazırladığı Voyage Blue koleksiyonunu Türkiye’de yaşayan saat severleri buluşturmayı başarmıştır. 2014 yılında Türkiye’de Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi, Altın Sokak’ta sadece butiklere özel ve sınırlı sayıda ürettiği serileriyle müşterilerine özel hizmet vermeye başlamıştır.’in 2007 yılında Türkiye için özel olarak “Savarona” modelinin ürettmiştir. Ardından Mavi Yolculuk’tan esinlenilerek hazırladığı Voyage Blue koleksiyonunu Türkiye’de yaşayan saat severleri buluşturmayı başarmıştır. Ulysse Nardin satmak isteyen kişilere www.ikincielsaatler.com adresi yardımcı olacaktır.

WhatsApp