+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Servis

Ne gibi bakımlar yapıyoruz?

FULL REVİZYON
Mekanik saatlere 4-5 yılda bir bakım ve revizyon yaptırılması, çarkların ve makinanın açılıp temizlenmesi önerilir. Full bakım
seçeneği ile saatinizin ömrünü uzatıyor, bakım sonrası 1 yıl garanti veriyoruz.

PİL DEĞİŞİMİ
Quartz bir isviçre saati kullanıyorsak, çalıştığımız markalardan biri ise, pil değişimi ve tekrar çalıştırılması için yardımcı oluyoruz.

CİLA/RODAJ, ÇİZİK GİDERME
Uzun süredir kullanılan saatlerde oluşan kaçınılmaz çiziklerin giderilmesi, saatin parlatılması ve neredeyse ilk haline getirilmesi sağlanır. Kasadaki ezikler harici neredeyse tüm çizikler rodaj işlemi ile geçirilebilir.

KAYIŞ VE BİLEZİK BAKIMI
Saatinizin kayışının tamiri, deri ise yeni deri kayış siparişi veya size özel dikim hizmeti sunulmaktadır.

Saatlerinizin bakımı ve polisajı için bize yazabilirsiniz.

Lüks Saat Tamiri ve Bakımı

Fancy Chrono/İkinci El Saatler platformu, Fancy Jewels & Watches markası altında hizmet vermektedir. Sıfır ve ikinci el saatlerin alım satımının yanı sıra, lüks saat tamiri ve bakım hizmetleri gibi içerisinde birçok hizmeti bulundurmaktadır.

Fancy Chrono bünyesinde hizmet veren saat servisinde bakımı yapılan tüm saatler için bakım belgesi yazılmakta, servis tarafından 1 yıl boyunca garanti kapsamına alınmaktadır. Her ne kadar asıl odağımız lüks parçaların satışı olsa da, satış sonrası servis desteğinde de son derece titiziz.

Yetkili bayisi olduğumuz/olmadığımız lüks, isviçre yapımı saat markalarının ürünlerine, en iyi satış sonrası desteği verebilmek adına, her saati en iyi tanıyan ulusal ve uluslararası atölyelerle çalışıyoruz.

Bakıma veya servise getirilen her saat önce incelenir, saatin sorunu ve fiyat bilgisi çıkartılır ve tarafınıza iletilir.
Ancak onay vermeniz durumunda saat tamiri, bakımı ve kontrolü yapılır, size servis belgesiyle beraber teslim edilir.
Bu belge aynı zamanda saatin bir yıl boyunca Fancy Garantisi altında olduğunu belgeler.

Chopard Saatleri
Jaeger Le Coultre Saatleri

Rolex Saatleri

Cartier Saatleri

Patek Philippe Saatleri

Audemars Piguet Saatleri

Panerai Saatleri

Ulysse Nardin Saatleri

IWC Saatleri

Chopard Saatleri

Jaeger Saatleri

İkincielsaatler.com Fancy Jewels & Watches markası tarafından oluşturulmuş ikinci el lüks saat satışı yapan bir firmadır.
Aynı zamanda tamir ve bakım yapan firma Bağdat Caddesi'nde ve Kapalı Çarşı' da hizmet vermektedir.
20 yıldan fazla zamandır hizmet vermekte olan firmamız, mücevher satışı da yapmaktadır.
Bağdat Caddesi üzerinde yer alan firmamızda birçok lüks markanın ürünü olan saatlerin alım satımı yapılmaktadır.
Buna ek olarak birçok mücevher çeşitliliği ile sizlere lüks hizmetler sunmaktadır. Mağazamızda satış sonrası desteği de verilmektedir.

Fancy ailesi olarak değerli mücevherat, saat ve aksesuar satışı yapıyoruz. Fakat müşterilerimizi satış sonrası sağladığımız servis desteği ile hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz.
Satış kadar satış sonrası hizmetlere de en az satış kadar önem ve değer veriyoruz.
20 yılı aşkın tecrübemiz ile en özenli ve titiz şekilde lüks saat tamiri ve bakım hizmetleri ile teknik servis desteği sağlıyoruz.

Yetkili bayisi olduğumuz ya da olmadığımız lüks marka saatlerin bakımını ve tamirini yapıyor, aynı titizliği tüm marka saatlere gösteriyoruz.
Rolex saat tamiri gibi özellikle İsviçre yapımı olan tüm marka lüks saatlerin tamir ve bakım aşamalarında uluslararası atölyeler ile birlikte çalışıyoruz.
Tamir esnasında değişmesi gereken tüm parçalar yine orjinal olan parçalar kullanılarak değiştirilir. Lüks saat tamiri ve bakım için bu faktör oldukça önemlidir.

İkinci El Saatler Hizmetleri

Rolex, Audemars Piguet, Cartier, Ulysse Nardin, Patek Philippe gibi lüks markaların satışını yapmaktayız.
İkinci el saat satışların yapıldığı sitemizde piyasaya göre çok daha uygun fiyatlı ikinci el saatler yer almaktadır.
İkinci el saatlerin tamamı çok iyi durumda ve sıfır kalitesinde sizlere sunulmaktadır.
Sadece satış alanında kalmamakla birlikte lüks saatlerinizin tamir ve bakımını da yapmaktayız. 

Sitemiz üzerinde lüks saat satın al kategorisi üzerinden yapılan tüm saatler tamamen orjinal olup yetkili servis tarafından orjinallik kontrolleri de yapılmaktadır.
Kesinlikle imitasyon ya da orjinal parça içermeyen saatlerin satışı mağazamızda yapılmaz.
İkinci el olarak kendi satın aldığımız tüm saatler yetkili servis tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilerek alınır.
Çizik ya da çalışmayan aksamı olan saatler sitemizde bulunmamaktadır.

İkinci El Lüks Saat Tamiri ve Satışı

Fancy olarak bakıma dahil ettiğimiz tüm parçalar 12 ay garantili olarak teslim edilir.
1 yıl boyunca saatiniz ile ilgili kullanıcı kaynaklı harici tüm problemlerde her türlü desteği ücretsiz olarak sizler için sağlıyoruz.
Servis ve bakıma aldığımız tüm parçalar için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde saatleri tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.
Birçok lüks marka saatin bir arada bulunduğu sitemizde Fancy ailesi olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmetinize hazırız.
Ekspertiz, servis, fiyat teklifi almak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz mağazamızı ziyaret edebilir ya da Whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Lüks Marka Kol Saatinizin Satışını Nasıl Yaparsınız?

İkinci El Saatler olarak ikinci el lüks saatlerin satışını yapıyoruz. Sadece satışta değil satış sonrasında da saatinizle ilgili her konuda yanınızda oluyoruz.
Lüks marka kol saatiniz için en uygun fiyatı ekspertiz ile belirliyoruz.
Lüks saatinizin tüm özellikleri ve kozmetik durumu detaylı olarak değerlendirilerek fiyat almak istiyorsanız ekibimizden destek alabilirsiniz.
Fiyat alma talebinizi iletmeniz ve saatinizin fotoğraflarını paylaşmanız halinde sizin için bir teklif oluşturulacaktır.
Ardından net bir fiyat teklifi almak için Bağdat Caddesi'ndeki Fancy mağazamıza ya da Kalpakçılar Caddesi üzerindeki Kapalıçarşı’da bulunan Fancy Mağazamıza uğrayarak detaylı bir görüşme yapabilirsiniz.
Sadece lüks marka kol saatlerinin satışı için değil, mücevher satışı ya da farklı değerli aksesuarların satışı ile ilgili de bize yazabilirsiniz.

WhatsApp