+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Chopard

CHOPARD

Le Petit-Fils de L.-U. Chopard olarak bilinen Chopard & Cie S.A., bir İsviçre üreticisi ve lüks saat, mücevher ve aksesuar perakendecisidir. 1860 yılında Sonvilier, İsviçre'de Louis-Ulysse Chopard tarafından kurulan Chopard, 1963'ten beri Almanya'nın Scheufele ailesine aittir.

Chopard, lüks saatleriyle tanınan bir markadır. İncelikli ve özel tasarımlı saat üretiminde bulunan marka, bir saatten çok daha fazlasını vadeder. Gündelik hayat içerisinde olmazsa olmazlardan biri konumunda bulunan saatler, şık ve zarif görünmek isteyenlerin en özel yardımcılarındandır. Bu nedenle markalar tarafından sunulan saatlerin tasarımları bir hayli önemlidir. Sahip olduğu detaylar ve modern çizgileri sayesinde kadınların arzu ettikleri tarza ulaşmasını sağlayan marka, dayanıklı ve kullanışlı saat üretiminde bulunmaktadır.

Chopard Saat

Birbirinden özel modelleri ile ön plana çıkan markalardan biri olmakta ve bilekte muazzam duran saatlerin tasarımını yapmaktadır. Gümüş ve beyaz kadran renklerine sahip olan bu lüks tasarımlar, takvim gösterme özelliğine sahip. Gündelik hayat içerisinde modern duruş sergileyen saatlerinizle ânın içerisinde kalabilir, keyifli şekilde vakit geçirebilirsiniz. Gideceğiniz özel davetlerde saatinizi, hazırladığınız kombinin en özel parçası olarak kullanabilirsiniz. Her ortamda “Ben de buradayım!” demek isteyenlerin tercihi olan bu saatler, aynı zamanda her anını şiirsel yaşamak isteyenler için de oldukça ideal!

Chopard Modelleri

Marka saatler, modern dokunuşlar sayesinde bir saatten çok daha fazlasını vadediyor. Modellerin her biri, çelik kasalara sahiptir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Aynı zamanda kadran kısmında tercih edilen renkler, modellerin hareketli bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Kordon malzemesi olarak derinin en özel hali kullanılıyor. Böylelikle bileğinizde ağırlık hissetmeden muazzam bir saat taşıma şansı elde edeceksiniz. Gösterişli ve stil sahibi saat isteyenler için farklı saat modelleri sunan ikincielsaatler.com, ayrıca kullanmadığınız lüks saatlerinizi satın almaktadır.

Chopard Fiyatları

Rolex, Cartier ve Franck Müller gibi marka saatlere sahipseniz ve bu saatleri ederinde satmak istiyorsanız ikincielsaatler.com, bu satışı profesyonel ve sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz adına her detayı düşündü! İstanbul Anadolu Yakası Bağdat Caddesi üzerinde bulunan mağazasında lüks saatleri satın almakta olan firma, sizler tarafından sunulan saatleri yetenekli saat ustalarının incelemelerinden geçirmekte ve saatlerin ekspertiz çalışmalarını yapmaktadır. Satışında bulunmak istediğiniz Chopard marka saatiniz varsa eğer, mağazaya gidebilir; saatinizi emin ellere bırakabilirsiniz. Kargo ile gönderim bulunmadığı için mağazaya giderek işlemleri yapmanız gerekmekte.

WhatsApp