+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Jaeger Saat Alım

Jaeger Le Coultre Saatleri

Jaeger Marka Saatimi Satmak İstiyorum

Jaeger marka orjinal saatler alıp satmaktayız. Jaeger saat alan yerler ile ilgili aramanızda da gördüğünüz gibi Jaeger alım satım işlemini 24 saatten kısa bir sürede tamamlayabiliriz. Jaeger satmak istiyorum dediğinizde şu 3 adımda işlemi tamamlamış olacağız:

Anında fiyat alınması için saatinizin en az 2 farkı açıdan sertifikanın tarih gözükecek şekilde fotoğraflarını bize iletmeniz yeterli olacaktır.
İkinci el olarak satın alınması düşünülen tüm saatler, ancak tarafımızdan muayenesi yapıldıktan sonra ödemesi yapılır ve alınır.
İkinci el saatleriniz, orijinalliği onaylandıktan sonra, liste fiyatı ve piyasa değeri tarafınıza bildirilerek en yüksek teklif yapılacaktır.

Rolex Saatleri

Cartier Saatleri

Patek Philippe Saatleri

Audemars Piguet Saatleri

Panerai Saatleri

Ulysse Nardin Saatleri

IWC Saatleri

Chopard Saatleri

Jaeger Saatleri

Satılık Jaeger Saatler

İkinci El Jeager Saat Alan Yerler

Kaliteli ve incelikli saatleriyle ön plana çıkan Jaeger, ikincielsaatler.com ile sizlerle buluşuyor. Ayrıcalıklı saat modellerini sunmakta olan firma, ayrıca elinizde bulunan ve kullanmadığınız saatleri de değerinde satın almaktadır. Bağdat Caddesi ve Kapalıçarşı’da Fancy Jewels & Watches markası olarak hizmetlerini sürdürmekte olan firma, sektördeki deneyimini internet sitesi üzerinden müşterilerine sunmaktadır.

İkinci el saat alım-satım işlemlerini son derece kurumsal bir şekilde ve titizlikle gerçekleştirmekte olan firma, aynı zamanda müşterilerini en özel saat markalarıyla buluşturmaktadır. Bunlardan biri olan Jaeger, ince işçilikle tasarlanmış saatleri bünyesinde barındırmaktadır. ikincielsaatler.com üzerinde yer alan “Saatini Sat” butonu aracılığı ile işlemlerinizi son derece konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Satmak istediğiniz saatinizin sertifikasını tarih ibaresi görülecek şekilde iki açıdan çekmeniz gerekecektir. Saatin muayenesi yetenekli saat ustaları tarafından titizlikle yapılır. Muayene tamamlandıktan saatinizin orijinalliği belirlenerek saatiniz için en yüksek teklif gerçekleştirilir.

Jaeger Saat Hakkında

1883 yılında kurulan Jaeger LeCoultre, kurulduğu andan itibaren yenilikçi saat tasarımlarında bulunarak kullanıcılar için özel modeller oluşturmaktadır. Titiz bir işçilikle üretilen saatler, konfor ve zarafeti bir arada bulundurduğu için müşterilere bir saatten çok daha fazla sunulmaktadır.

Firma, 2000 yılından itibaren İsviçre merkezli Richemont’un bir yan kuruluşu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Oldukça derinlikli bir tarihe sahip olan marka, kurulduğu ilk andan itibaren tarihini devam ettirmekte ve hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. İsviçre’deki LeCoultre ailesinin tarihi 16. yüzyıla kadar dayanır. Bu aileye mensup olan Antoine LeCoultre, 19. yüzyılda Le Sentier’de saatçi atölyesi kurarak çalışmalarına başladı.

Bu atölyede kendini göz alıcı saatler tasarlamak için geliştiren Antoine LeCoultre, o dönemlerde en hassas ölçüm aleti olarak bilinen millionometreyi icat etti. Saatler üzerine yaptığı çalışmalarla altın madalya kazanan LeCoulture, saatçilik alanında adını duyurmaya başlamış oldu.1866 yılında oğlu Elie LeCoultre ile LeCoultre&Cie’yi kuran Antoine LeCoultre, köklü bir firmanın ilk adımlarını atmış oldu. 

Çok özel zanaatkarlarla çalışmakta olan marka, modellerin modern detaylarla bezenmesini ve göz alıcı hale gelmesini sağlıyor. Temel ilkelerinden biri olan mükemmellik sayesinde özel ve nitelikli modellerin tasarlanmasını sağlayan marka, müşterilerine her ortamda kendini belli eden modeller sunuyor. Yenilikçi tasarımlarla ön plana çıkan markanın bilekte mükemmel bir duruş sergileyen saatlere sahip olması, müşterilerin kendilerini özel hissetmesini sağlıyor.

Minimalist ve Yenilikçi Tasarımlarıyla Jaeger Saat

Minimalist ve yenilikçi saat tasarımlarıyla bilinen Jaeger marka hem erkek hem de kadınlar için özel modeller sunuyor. Minyatürleştirme ve hassasiyetin bir araya gelmesiyle oluşan ve 1925’te tasarlanan Douplan, çelik saat modellerinden biri olarak LeCoultre tarihinde özel bir yere sahip. Bunun yanı sıra 1929’da tasarlanan Joaillerie 101, oldukça minimalist bir modeldi. 74 orijinal parçası yalnızca bir gram ağırlığında idi.

20. yüzyılın ikinci çeyreğinde Memovox olarak adlandırılan model piyasaya sunuldu. Zaman çizelgesi, randevu, alarm gibi özelliklere sahip olan bu saat, tarihteki ilk otomatik alarmlı saat olma özelliğine sahipti. Bu nedenle yenilikçi bir tasarım olarak görülüyor ve dikkatleri üzerine çekiyordu. 1958 yılında marka, Uluslararası Jeofizik Yılı onuruna bir saat tasarladı. Bu saat, manyetik alanlara ve suya dayanıklı idi.

Günümüzde birçok model ile müşterilerle buluşan Jaeger-LeCoultre, incelikli ve kullanışlı saatlere sahip. Açık kırmızı altın ile tasarlanan Ideale 18 Kt Rose Gold Diamond, küçük ekranı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oval formu ile kullanım kolaylığı sağlayan Master Compressor Automatic, timsah derisi kordon malzemesi ile ilgi çeken detaylara sahip. Çelik kasa tipi sayesinde uzun süre sorunsuz kullanılabilen model hem kadın hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilmekte. 

Jaeger-LeCoultre Master: Estetik ve Sporun Eşsiz Birleşimi

Estetik ve sporun birleşiminden meydana gelen eşsiz saat tasarımlarıyla ön plana çıkan Jeager-LeCoulture, gündelik hayatta sportif şıklığa ulaşmak isteyenlere hitap ediyor. Takvim özelliği ile kolay ve işlevsel kullanım sunan modeller, estetik kaygı sayesinde şık ve zarif bir görünüm sunuyor. Bazı modeller elmas ve değerli taşlarla süslendiği için özel davetlerde arzu ettiğiniz zarafete ulaşabilirsiniz. Her bir model ince ve titiz bir tasarım sürecinin sonunda sizlere sunulmaktadır.

İkinci El Jaeger Satmak-İkinci El Jaeger Almak

Evlilik teklifi alacağınızı biliyor ve buluşma için özel bir kombin yapmak istiyorsunuz. Buluşmanızda göz alıcı bir görünüm elde etmek istiyor ve bunun için ne yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Sonra gözünüz, masanın üzerinde duran modern tasarıma sahip Jaeger marka saate ilişiyor. Saati usulca alıyor ve bileğinize yerleştiriyorsunuz. İşte, kombininizdeki eksik parça da tamamlandı. Artık özel buluşmanıza gidebilir ve muhteşem bir hayatın başlangıcını yapabilirsiniz.

ikincielsaatler.com, arzu ettiğiniz görünüme ulaşabilmeniz için sizlere en özel Jeager marka saatler sunuyor. Birbirinden farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan saatlerle modern ve zarif kombinlerinizi tamamlayabilir, gittiğiniz her yere tarzınızı götürebilirsiniz. İkincielsaatler.com, kombinlerinizi muhteşem görünüme ulaştıracak modelleri en özel şekilde sizlere sunuyor.

WhatsApp