+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Franck Müller

FRANCK MULLER

Franck Muller, kurucusunun adını taşıyan İsviçreli lüks saat üreticisidir. Franck Muller'in saatleri, aralarında Arnold Schwarzenegger, Elton John,Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian, Kanye West, David Beckham, Conor McGregor, bulunduğu çeşitli ünlüler tarafından kullanılıyor.

Franck Müller Saat

Lüks ve estetik bir görünüm için kullanılan aksesuarların çok özel bir yere sahip olduğu biliniyor. Kol saatleri, modern ve incelikli görünüm adına tercih edilen aksesuarlar arasında yer alıyor. Pek çok saat markası, birbirinden özel tasarımlar sunarak lüks bir görünümü olanaklı kılıyor. Bu markalar arasında yer alan Franck Müller, estetik ve lüksü bir araya getiren saatlerin tasarımını gerçekleştiriyor. 

Franck Müller tarafından yaratılan Franck Müller markası, çok cesur saat modellerini sizlere sunuyor. Dünyada stil sahibi bireylerin tercih ettikleri lüks saatlerin her biri, hayatın her alanında eşsiz bir görünüme ulaşmanızı sağlıyor.

Franck Müller Saatler

İsviçreli bir firma olan Franck Müller, ayrıcalıklı ve işlevsel saatleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Kol saatlerindeki cam kısmının farklı tasarımlara sahip olmasından dolayı birbirinden özel modeller, tarz sahibi bireylere sunuluyor. 

Oval cam, kare cam olmak üzere birbirinden özel cam modelleri; saatlere hareketlilik katıyor. Ayrıca saatlerde gövde kısmının oldukça kaliteli malzemelerden üretilmesi, saatlerin uzun süreli kullanımını olanaklı hale getiriyor. Lüksü estetikle buluşturan kol saatleri, tarz sahibi görünüm isteyenlere sunuluyor. 

Franck Müller Modelleri

Yenilikçi teknoloji ile üretilen saatler, ergonomik tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Her bir detayıyla günümüz modasına uygun olan modeller, işlevsellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlıyor. Deri başta olmak üzere farklı malzemelerden tasarlanan kordon kısmı, rahatlığı ve lüksü bünyesinde barındırıyor. Moda dünyasında özel bir yere sahip renklerle tasarlanan saatleri, bileklerinizde estetik bir görünüm için kullanabilirsiniz. 

Franck Müller Fiyatları

Kol saatleri, işlevsel kullanımlarının yanı sıra hatıra amaçlı sonraki nesillere aktarılması bakımından da ön plana çıkıyor. Cartier, Franck Müller gibi markaların tasarladığı saatler, bu işlevi yerine getirme konusunda oldukça başarılı. Klasik bir görünüm isteyenlere bir saatten daha fazlasını sunmakta olan marka, şık ve zarif bir tarz için kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde karşılıyor.

Yenilikçi tasarımları, teknolojik özellikleri ile sizlere sunulan saat modellerini, hayatın her alanında lüks bir görünüm için tercih edebilirsiniz. İkincielsaatler ayrıcalığıyla ve çok özel fiyatlarla sizlerle buluşan saat modellerini inceleyebilir, en özel tasarımlara zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

WhatsApp