+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Panerai

PANERAI

1960 yılında Gusto Panerai tarafından Floransa'da kurulmuştur. Hassas saat mekanizmaları üretmek ve İsviçre yapımı saatlerin bakım ve onarımını yapmak için Figlio isimli küçük bir atölye ile saat dünyasına adımını atmıştır. Bu atölye 20. Yüzyılda ismini Officine Panerai olarak değiştirmiştir.

Panerai

Panerai marka iyi durumdaki lüks kol saatlerini ikinci el olarak uygun fiyata alabilirsiniz. Sıfır fiyatına göre çok uygun fiyata alabileceğiniz Panerai marka lüks kol saati sıfır ayarında ikincielsaat.com’da sizleri bekliyor.

İkincielsaat.com üzerinde lüks markalı kol saatlerinde ikinci el alım satım yapılmaktadır. Şık ve spor bir tarza sahip Panerai saatleri spor ve klasik tüm kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Şık bir takım elbise ile hoş bir uyum yakalayabilir ya da t-shirt ve kot pantolon ile de iyi bir görünüm yaratabilirsiniz. Panerai marka kol saatinin hem kadın hem erkekler için oldukça şık seçenekleri bulunmaktadır. Tarz sahibi kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği markaların başında gelen Panerai ikincielsaat.com üzerinde çok daha uygun fiyata sizleri bekliyor.

Panerai Modelleri

İkincielsaat.com’da lüks marka Panerai’nin iki çeşit modeli bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 1950 10 Days GMT Luminor, diğeri ise Luminor Mania. İkisi de çok şık saatlerdir ve günlük olarak kullanıma uygundur. Gerek görüntü olarak gerekse kullanım kolaylığı olarak en çok tercih edilen modellerdir. Panerai 1950 10 Days GMT 2020 model şık bir saattir. Çelik kasadan yapılmış ve kordonu gerçek deridir. 100 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahiptir ve safir camdan yapılmıştır. Siyah bir kadranı vardır, ayrıca otomatik olarak çalışmaktadır. Luminor Mania ise 2020 yılında üretilmiştir ve karbon kasadan yapılmıştır. 300 metreye kadar su geçirmez ve safir camdan üretilmiştir. Siyah bir kadrana sahiptir ve otomatik olarak çalışır.

Panerai Fiyatları

İkincielsaat.com’da bulunan Cartier, Chopard gibi saatler orijinal markalı lüks kol saatleridir ve dolar üzerinden satışı yapılmaktadır. Panerai saatler ikinci el olsa da hepsi sıfır ayarında ve çok iyi durumdadır. Piyasa fiyatlarının altında olan Panerai saate sitemiz üzerinden çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Panerai saat ikinci el olsa da tarafımızca 1 yıllık garanti verilmektedir. 1 yıl içerisinde herhangi bir problem olması durumunda ücretsiz olarak bakım ve tamiri yapılmaktadır. Aynı zamanda kullanıcı kaynaklı problem olsa dahi 1 yıl boyunca 1 defaya mahsus olarak tamiri ve bakımı ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır.

WhatsApp