+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Cartier

CARTIER

Yüzyıl Dönümünde Şıklığın Sembolü. 1819'da doğan Louis Francois Cartier, Parisli mücevherci Adolphe Picard'ın yanında çırak olarak kuyumculuk ve mücevher işine girdi. Picard emekli olduğu zaman, Cartier ustasının şirketini konsinye olarak satın aldı ve 1847'de Paris'te, Cartier evini açtı.

Cartier

İkincielsaat.com üzerinden birçok çeşit lüks markalı saate ulaşabilirsiniz. İkinci el lüks saatlere sıfırından çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Cartier marka kol saatini ikincielsaat.com aracılığı ile satın alabilir hem şıklığı hem de lüksü bir arada yaşayabilirsiniz.

1819'da doğan Louis Francois Cartier tarafından oluşturulan marka gösterişli yapısı ile kalitelisini belli eder. Parisli mücevherci Adolphe Picard’in dükkanında bir zaman çırak olarak kuyumculuk öğrenen Cartier lüks markası ile dünyayı 1847 yılında buluşturdu ve sitemiz size eşsiz tasarımları uygun fiyata kurmak için hazırlandı!

Spor şıklık ya da klasik giyim, tarzınız ne olursa olsun bu saat size uyar. Birbirinden çeşitli ürün seçenekleri ile bu kol saatini ikincielsaat.com’dan satın alabilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde imitasyon ürünlere yer verilmez, tamamen orijinal olan ürünlerin satışı yapılmaktadır.

Cartier Modelleri

Ballon Bleu ve Pasha modelleri en çok tutulan modellerdir. Ballon Bleu 2019 yapımı bir saattir ve kasası kırmızı altından yapılmıştır. Aynı zamanda saatin kordonu kırmızı altından tasarlanmıştır ve camı safirdir. Ballon Bleu üzerinde Romen rakamları ile bulunmaktadır. Cartier Pasha modelinin ise kasası sarı altından yapılmıştır. Kordonu da gerçek deridendir. Şampanya rengi kadranı bulunmaktadır. Saat otomatiktir. Bu modelin toka malzemesi de sarı altından yapılmıştır. Sıfır ayarında ürünlere çok daha uygun fiyatla sahip olmak için ikincielsaat.com üzerinden çok çeşitli renk ve modellerde listelenen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Cartier Fiyatları

Cartier fiyatları ikincielsaat.com üzerinde çok daha avantajlı olarak satışa sunulmaktadır. Site üzerinde Rolex, Jaeger ve Panerai gibi ikinci el lüks markalı saatlerin de satışı yapılmaktadır ve dolayısıyla piyasa fiyatına göre oldukça uygundur. Sitemiz lüks marka saatlerin satışını dolar üzerinden yapar. Bu sebeple saatlerin fiyatları değişkenlik gösterebilir. Hayalinizdeki saati doğru kurdan yakaladığınızda kaçırmamalısınız.

Sitemizde saatin üretim yılı, ne kadar kullanıldığı, durumu ve özellikleri göz önünde bulundurularak fiyatları belirlenir. İkincielsaat.com üzerinde tüm satışlarımız tarafımızca bir yıl garanti kapsamına alınmaktadır. Kullanıcı kaynaklı oluşan problemlerde de 1 yıllık garanti geçerlidir. Saatinizin tamir ve bakımı ücretsiz yapılacaktır.

WhatsApp