+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

IWC

IWC

IWC Schaffhausen olarak faaliyet gösteren IWC International Watch Co. AG, İsviçre'nin Schaffhausen şehrinde bulunan lüks bir saat üreticisidir. Amerikalı saat ustası Florentine Ariosto Jones tarafından 1868 yılında kurulan IWC, 2000 yılından beri Swiss Richemont Group'un bir yan kuruluşudur.

Cesur saat tasarımlarından hoşlananlar için stil sahibi saat modelleriyle ön plana çıkan IWC, saat markaları asında özel bir konumda bulunuyor. İlgi odağı olmayı sevenler için orijinal tasarımlarda bulunan marka, gittiğiniz her ortamda ön plana çıkmanızı sağlıyor. Modellerin her biri, göz alıcı detaylarla bezenmiş durumda. Markanın nitelikli ve işlevsel modellerinden herhangi birini satın alabilir ya da IWC marka saatinizi satabilirsiniz.

IWC Saat

Rolex, Cartier ve Audemars Piguet gibi lüks saat markaları arasında, modelleri ve incelikli tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Modellerde kasa tipi olarak çelik kullanıldığı için saatler, uzun kullanımlar için oldukça ideal. Genellikle oval tip tasarımlar yapılmakta ve bilekte hoş görünen saat üretilmekte. Sayı kadranı rakamsız ve rakamlı olmak üzere iki farklı model bulunuyor. Kordon rengi ve kordon için tercih edilen malzeme değişiklik gösterse de oldukça şık ve zarif kordonlar tasarlanmakta. Modellerin her birinde takvim özelliği bulunduğu için kullanıcılar, takvim takibini de saatleri üzerinden yapabilir.

IWC Modelleri

Rahat bir kullanım ve işlevselliği ön planda tutan saat modellerine sahip. Ayrıca hem erkek hem de kadınlar için uygun olan tasarımlarıyla geniş bir kesime hitap ediyor. Lüks modeller oluşturabilmek adına incelikli tasarımlar üzerinden üretimlerin gerçekleştirmekte olan marka, kullanıcıların konforlu bir kullanım elde etmesini mümkün kılıyor. Modellerde bulunan detaylar, saatlerin bilekte muazzam bir duruş sergilemesini sağlıyor. IWC saat modellerini inceleyebilir, bileğinize en yakışanı alabilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız modelleri ikincielsaatler.com’a ulaştırabilir, ekspertiz sürecinden geçerek kabul edilen saatlerin satışında bulunabilirsiniz.

IWC Fiyatları

Saatlerin satışını oldukça profesyonel bir şekilde yapan ikincielsaatler.com, kullanılmayan saatleri de alan Fancy Jewels & Watches markasının bir oluşumudur ve hizmetlerini kurumsal olarak sürdürmektedir. IWC marka saatlerinizi satmak istiyorsanız firmanın Bağdat Caddesi üzerinde bulunan şubesine gidebilir ve saatinizin ekspertiz sürecinden geçmesini sağlayabilirsiniz. Yetenekli saat ustaları tarafından kontrol edilen saatler değerlendirilmekte ve uygun görülen saatler satın alınmaktadır. İncelikli ve modern tasarımlarıyla ön plana çıkan saatlerin satım-alım işlemlerini yapan firma, ikinci el saat konusunda vermiş olduğu hizmetler sayesinde sektörde adını duyurmayı başarmıştır.

WhatsApp