+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

ROLEX

Rolex’in kuruluş tarihi 1905 yılına dayanmaktadır. İsviçre merkezli çalışan marka, ilk olarak İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuştur. Markanın kurucuları Hans Wilsdorf ve kardeşinin eşi olan Alfred Davis’tir. Wilsdorf and Davis olan marka adı, 1919 yılında İsviçre’nin Cenova kentine taşınmıştır.

Rolex

Bazı markalar vardır ki insanı adeta kendine olan özgüveni arttırdığı gibi, bulunduğu ortamda da fark yaratmasını sağlamaktadır. Özellikle kullanım aksesuarları arasında Rolex saat modellerinin kullanıcının, bulunacağı ortamda çok çabuk fark edilmesini sağlamaktadır.

Rolex Saat

Bilindiği üzere saat kullanımı özellikle erkekler tarafından, yüzyıllardır öncelikli olarak tercih edilen en önemli aksesuar ürünüdür. Kaliteli ve göz alıcı olması halinde, kişinin kalitesini ve stilini ön plana çıkarabilecek en önemli kullanım gerecidir. Dünyada ve ülkemizde stil sahiplerinin öncelikli olarak tercih ettiği modeller arasında Rolex Datejust tasarımı gelmektedir. Bu ürünün uzun yıllar aynı özellikle yeniliğini koruması, asla arıza yapmaması, kullanıcılar tarafından öncelikli olarak tercih sebebidir. Yine aynı şekilde ülkemize baktığımızda, birçok stil sahibi saat kullanıcısının bu modeli tercih ettiğini görmekteyiz.

Rolex Modelleri

Tasarım zenginliği ve tamamen teknolojinin tüm gelişmeleriyle, günümüz modasına uygun modelleriyle bu marka kuşkusuz bir dünya devidir. Rolex saat modelleri geçmişten günümüze hep aynı popülerliğini korumuştur. Ayrıca kullanıcılar Cartier, Jaeger ve Rolex gibi lüks saatleri yatırım olarak da görmektedirler. Belki de yüzyıllardır insanlar kendilerinden sonra ki kuşaklara bir nevi hatıra amaçlı kıymetli kullanım gereçlerini bırakmaktalar. Kıymetli ürünler arasında saatler en fazla tercih edilen bir paha biçilmez hatıra ürünü olmaktadır. Kişinin kullanım sırasında girdiği ortamda fark yaratmasını sağladığı gibi, stil kalitesinin de ön plana çıkarmasında büyük aracıdır.

Rolex Fiyatları

Fancy Jewels & Watches markası adı altında hizmet veren ikincielsaatler.com müşterilerine, dünyanın en prestijli ürünlerini sunmaktadır. Firma olarak aynı zamanda ikinci el saatler bakımından en güvenilir ticari prensibe sahip bir işletmeyiz. Gerek sıfır ürün alımınızda gerekse ikinci el ürün alımınızda mağazamız, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktadır. Ayrıca elinde bulunan prestijli markaların saatlerini satmak isteyen müşterilerimiz içinde Ekspertiz hizmetlerini de sunmaktayız. Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz saatlerinizi, değerinin üzerinde fiyatlandırarak kazanç sağlamanız içinde firmamız hizmet yürütmektedir. Dünyanın en prestijli saatlerine en uygun fiyatlarla ulaşmak için kesinlikle mağazamızı ziyaret etmelisiniz. Dilerseniz web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir, her türlü konu için iletişim sayfamızı kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

WhatsApp