+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Ulysse Nardin

ULYSSE NARDIN

Ulysse Nardin 1846 yılında Leonard Frederic Nardin, Frederic William Dubois ve Louis Jean Richard tarafından İsviçre'de kurulmuştur. Marka 1800'lü yıllarda deniz kronometreleri ile 50 ülkenin donamalarına hizmet vermiştir.

Ulysse Nardin

İkincielsaat.com ile ikinci el lüks saatlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. En şık ve en kaliteli Ulysse Nardin marka kol saat listesine sitemizden ulaşabilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Bu saat ile hem zarif hem şık hem spor bir tarz yaratın! Her türlü kıyafet ile uyum sağlayan lüks Ulysse Nardin kol saati stil sahibi kadın ve erkekler için her zaman bir numaralı tercih. Tamamen orijinal marka satışların yapıldığı sitemizde tarzınıza ve bütçenize uygun her türlü kol saatini bulabilirsiniz. İster spor kıyafetle ister klasik takım elbise ile çok şık bir görüntü sağlayan kol saatinizi sitemiz üzerinden ikinci el fiyattan satın alabilirsiniz.

Ulysse Nardin Modelleri

Ulysse Nardin en kaliteli kol saati markalarından bir tanesidir. Gerek görüntü olarak gerekse işlevi olarak en çok tercih edilen markalar arasındadır. Sitemizde bu saat markasına ait Maxi Marine Diver modeli bulunmaktadır. Çok şık bir model olan Maxi Marine Diver modeli 2015 yılında piyasaya sürülmüştür. Saat titanyum kasadan yapılmıştır. Kordon malzemesi kauçuk, camı ise safirden işlenen kırılmaz camdır. Mavi kadrandan oluşan saat 200 metreye kadar su geçirmezdir. Titanyum malzemeden yapıldığı için çok hafif bir saattir. Saatin üzerinde rakam yoktur ve katlanır toka ile açılıp kapanmaktadır. Saat otomatik olarak çalışmakta ve üzerinde güç göstergesi bulunmaktadır.

Ulysse Nardin Fiyatları

Sizin için piyasa ile rekabet ederek uygun fiyat politikamızı sürdürüyoruz. Rolex, Patek Philippe ve Ulysse Nardin gibi lüks saatler ikinci el olarak ikincielsaat.com üzerinden ve mağazamızdan satışa sunulmuştur. İkinci el olduğu için sıfır fiyatlarına nazaran cep yakmaz.

İkinci kullanıcısı siz olmak isterseniz çok iyi durumda olan saatlerimizi dolar kuru üzerinden alabilirsiniz. Fiyatlar dolar kuru üzerinden günlük olarak değişebilmektedir. İkincielsaat.com ile yapılan saat alışverişlerinde alınan ürünün tarafımızca tüm bakımları yapılarak teslim edilmektedir. Ayrıca her saat için 1 yıllık ücretsiz garanti sunuyoruz. Bunun haricinde kullanıcı hatası sonucu saatte bir problem meydana geldiği takdirde tarafımızca 1 yıl boyunca 1 defaya mahsus tamir ve bakım ücretsiz olarak yapılmaktadır.

WhatsApp