+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Jaeger

JAEGER

Jaeger-LeCoultre SA veya sadece Jaeger-LeCoultre üretimi, 1833 yılında Antoine LeCoultre tarafından kurulan ve merkezi Le Sentier, İsviçre'de bulunan İsviçreli lüks saat ve saat üreticisidir. 2000 yılından bu yana, şirket İsviçre lüks grubu Richemont'un tam bağlı ortaklığıdır.

Muhteşem ve göz alıcı saatleri ile ön plana çıkan Jaeger, lüks saatlerin üretimini yapan bir markadır. Kullanıcı odaklı tasarımlar gerçekleştirilmekte ve modern dokunuşlarla tasarımlar kendilerini var etmektedir. Günün her anında kendinizi özel hissetmek mi istiyorsunuz? Markanın tasarladığı ve incelikli detaylara sahip saatler tam da size göre! Markanın saatlerini oldukça özel ve profesyonel bir şekilde sizlere sunan ikincielsaatler.com, lüks saatlerini satmak isteyenlere de hizmet sunuyor. Jaeger marka saatlerin hem satışı hem de alımı, titizlikle sağlanıyor. Markanın elinizde bulunan saatlerini değerinde satmak için firma ile iletişimde bulunabilirsiniz.

Jaeger Saat

Jaeger marka saatler, tasarımlarındaki özen sayesinde ön plana çıkıyor. İnce ve kalın kordon olmak üzere farklı kordon yapıları, modellerin şekillenmesini sağlıyor. Bir şairin, en güzel şiirini oluşturması gibi usta ellerden çıkan bu tasarımlar, her anınızı çok özel yaşamanızı mümkün kılıyor. Pahalı ve lüks malzemelerle tasarlanan saatler, yapmış olduğunuz kombinlerin muazzam şekilde tamamlanmasını sağlayacak özelliklere sahip. Erkek ve kadınlar için tasarladığı saatler ile adını duyuran marka, sizlere konfor da vadediyor.

Jaeger Modelleri

Kordon malzemesi olarak deriyi tercih eden ve muhteşem tasarımlar oluşturan Jaeger, kasa tipi olarak açık kırmızı altın ve çelik kullanıyor. Tasarımda kullanılan renkler ve detaylar, modellerin göz alıcı bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Markanın saatlerinin satışını yapan ikincielsaatler.com, aynı zamanda elinizde bulunan modelleri de ederinde satın alıyor. Firma yetkilileri ile iletişime geçerek saatinizin ekspertizden geçmesini sağlayabilirsiniz.

Jaeger Fiyatları

Birbirinden özel ve nitelikli modellere sahip olan Jaeger, kullanıcıların kendilerini her an ve her yerde mutlu hissetmesini sağlıyor. İncelikli detaylarla örülmüş saatler, bileğinizde ağırlık hissetmemenizi mümkün kıldığı için bu saatlerden bir tane edinebilirsiniz. ikincielsaatler.com, sizlere en özel Jaeger marka saatlerin satışında bulunduğu gibi artık kullanmadığınız Rolex, Panerai gibi saatleri de değerinde satın alıyor. İstanbul Anadolu Yakası Bağdat Caddesi'nde faaliyetlerini sürdürmekte olan mağazaya gidebilir ve elinizde bulunan saatin ekspertiz işlemlerinden geçmesini sağlayabilirsiniz. Ekspertiz çalışmaları, yetenekli saat ustaları sayesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kargo ile gönderim bulunmadığından dolayı mağazaya gitmeniz ve saatinizi usta ellere emanet etmeniz gerekiyor.

WhatsApp