+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Patek Philippe

PATEK PHILIPPE

Patek Philippe SA, 1839 yılında Cenevre Kantonu'ndaki Vallée de Joux'da kurulan İsviçreli lüks saat ve saat üreticisidir. Marka 1932'den beri İsviçre'deki Stern ailesine aittir. Kuruluşundan bu yana kesintisiz saatçilik geçmişine sahip dünyanın en eski saat üreticilerinden biridir.

Patek Philippe

Moda trendlerine baktığımızda, her dönem yeni modeller ve tasarımlar ortaya çıkaran en önemli aksesuarlar arasında saat modellerini görmekteyiz. Bu modeller arasında özellikle Patek Philippe Geneve tasarım bakımından, dünyaca tercih edilen ürünlerden biri olmaktadır.

Patek Philippe Saat

İsviçreli lüks saat üreticisi olan bu marka, dünyada en fazla rağbet görülen ürünleri tasarlayan bir markadır. Tanıdığımız birçok popüler kişinin bu markayı tercih ederek, ürünlerine öncelik verdiğine tanık olmaktayız. Ayrıca Patek Philippe Nautilus saat modeli ünlüler tarafından ve siyasi çevreler tarafından da öncelikle rağbet gören tasarımlardan biridir. Eğer sizde girdiğiniz ortamlarda fark yaratmak, dikkat çekici olmak ve stilinizi ortaya koymak istiyorsanız kesinlikle bu markanın ürünlerine öncelik vermelisiniz. 1839 yılında Cenevre’de üretime başlayan bu marka, günümüzde tüm dünyada tanınmış en popüler saat üreticilerinden biridir.

Patek Philippe Modelleri

Saat kullanımı her yaştan ve her kesimden insanların takı aksesuarları arasında öncelikle kullandıkları üründür. Bu ürünü alırken her kullanıcı bazı kriterleri göz önünde bulundurmalı ve alacakları ürünün kendilerine ne kadar uyumlu olduğunu düşünmelidir. Günümüzde sayısız üretici firma ve marka arasında kişinin kendi stilini ön plana çıkarabilecek modelde ürün bulunması hayli kolaydır. Özellikle Fancy Jewels & Watches olarak firmamız, dünyanın en prestijli saatlerini tek çatı altında toplayarak, bulunması zor gibi görünen sayısız ürüne ev sahipliği yapmaktadır. İkinci el saatler piyasasında da öncü marka olan firmamız gerek ikinci el alımlarda gerekse ikinci el satışlarda tamamen müşteri odaklı çalışma prensibi yürütmektedir.

Patek Philippe Fiyatları

Zor bulunan ve benzeri olmayan ürünlerin fiyat değerinin hayli yüksek olduğu doğrudur. Ayrıca dünyaca bilindik ve tamamen popüler olan Rolex, Panerai ve IWC gibi markaların ürününe sahip olmak oldukça maliyetlidir. Oysa ki ikincielsaatler.com üzerinden incelediğiniz tüm saat modelleri ülkemizde bulunan diğer değerlere bakıldığında, hayli ekonomik olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Popüler markalar arasında Patek Philippe fiyat açısından dünyaya kıyasla aynı orantıdadır. Hayalinizdeki saate ulaşmak ve bunu en ucuz şekilde çözmek istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişim kurmalısınız. Konusunda uzman ve profesyonelleşmiş kadromuz günün her saatinde, müşterilerimize kesintisiz destek sunmaktalar.

WhatsApp