+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Lüks Saat Alım Satımı İçin Dikkat Edilecek Konular

replikapp

Dünyaca ünlü lüks saat alım satımı için dikkat edilecek konular bulunmaktadır. Bunlar saatlerin tasarımları, vaat ettikleri, özellikleri, görünümleri ile lüks segmentine girmiş ve vazgeçilmez olmuşlardır. Saat çoğu kişi için bir tutkudur ve koleksiyon yaplacak kadar önemlidir. Kimileri için kombinlerin en büyük tamamlayıcısıdır. Kimileri içinse sadece bir zaman göstergesidir. Göreceli olarak saatin ‘iyi’ özelliği değişse de saatler en çok tercih edilen aksesuar olarak geçmişten günümüze süre gelmiştir. Kişilerin kendilerini şımarttığı saatler çoğu zaman ilk akla gelen değerli bir hediye de olmuştur.

Saat dünyası oldukça çeşitlidir. Rekabet piyasasında onlarca marka vardır. Ama lüks saat kategorisine adını yazdıran, ürünleriyle adından söz ettiren markalar sayılıdır. İsviçre, lüks saat üretimi konusunda çığır açmış durumdayken elbette farklı ülkelerde de kendini kanıtlamış saat markaları bulunmaktadır. Hal böyle olunca rekabet piyasası bir hayli zorlayıcıdır. Lüks saat alım satım yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken birçok konu olduğu gibi rakiplerini de iyi tanıyor olması gerekmektedir.

Dünyaca Ünlü Lüks Saat Markaları Nelerdir?

Lüks saat satacakların elbette tüm markaları ve özelliklerini yakından biliyor olmaları gerekir. Öyle ki ünlü saat markaları sektörün geleceğini belirler ve her geçen gün pahalı saat modellerine bir yenisini daha ekler. Her saat modeli üretildiği markanın izlerini taşırken saat deyince İsviçre ilk akla gelen isim olur. Bunları; Almanya, Londra, New York gibi ülkeler takip ederken Uzak Doğu ülkeleri de onları takip eder. Dünyaca ünlü saat markaları şöyle;

 • Patek Philippe (Cenevre)
 • Rolex (İsviçre)
 • Cartier(İsviçre)
 • Vacheron Constantin (Cenevre)
 • Blancpain (İsviçre)
 • Chopard (İsviçre)
 • Ulysse Nardin (İsviçre)
 • Jaeger-LeCoultre (isviçre)
 • Lange&Söhne, Seiko ve Bremont (Almanya)
 • Louis Moinet (İsviçre)
 • Seiko (Japonya)
 • TAG Heuer (İsviçre)
 • Bremont (İngilere)
 • Panerai (Milano)
 • Ulysse Nardin (İsviçre)
 • Omega (isviçre)
 • Bvlgari (Roma)

Lüks Saat Seçimi ile Karakterinizi Yansıtın

Geçmişten günümüze lüksün, zarafetin, modernliğin ve kalitenin adresi olmuş lüks saatler özel bir işçilik ve ürün malzemesiyle tasarlanır. Dünyaca ünlü lüks saatlerin malzeme kalitesi, tasarımı, özellikleri kusursuzdur. Lüks saatlerde kullanılan ürün malzemeleri arasında; değerli metaller, paslanmaz çelik, seramik, sedef ve safir gibi değerli taşlar bulunur.

Kadın ve erkeklere özel, kişilerin zevklerine göre tasarlanan saatlerde karakterinin yansımasını görürsünüz. Profesyonel bir kullanım sunan lüks saat seçimi de bir o kadar önemlidir. Özel çelik, altın ya da deriden tasarlanan saatler yaşamın her alanına uyum sağlar ve büyüleyici bir etki bırakır. Bileğindeki saate güvenen bireyler ise asla yarı yolda kalmayacaklarını bilir. Kişilerin kendini şımartmasının en güzel yolu olan lüks saatler aynı zamanda en zarif hediyelerden biridir. Çoğu zaman büyük bütçelerle satılan lüks saatlerin daha makul fiyatlara bulunması da mümkündür. İkincielsaatler.com lüks saat ikinci el fiyatları konusunda sizi bilgilendirmeye hazırdır! Siz de bu deneyimden yararlanmak, orjinal ve güvenilir satış için hemen ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lüks Saat Alım Satımı İçin Dikkat Edilmesi Gereken Konular

İkincielsaatler.com lüks saat kategorisinde olan;

 • Rolex
 • Cartier
 • Patek Philippe
 • Audemars Piguet
 • Panerai
 • Hublot
 • Vacheron Constantin
 • Bvlgari
 • Omega ve dahası ürünlerin alım satımını gerçekleştirmektedir.

Whatsapp üzerinden 5 dakikada fiyat alınabilmesi için istenilenler arasında;

 • Sertifika fotoğrafı
 • Saatin detaylı fotoğrafı yer alır.

Lüks saat alım satımı için dikkat edilecek konular, satın alınması düşünülen tüm saatlerin firma tarafından muayenesi yapılmalı ve sonrasında ödemesi yapılmalıdır. İkinci el saatin orijinalliği onaylandıktan sonra, liste fiyatı ve piyasa değeri satıcıya bildirilmeli ve en yüksek teklif yapılmalıdır. İkinci el lüks saat olarak satılan tüm saatlerde orijinallik yetkili servis tarafından kontrol edilmiş olup, satışın ardından her saat için senelik garanti verilmelidir. İkincielsaatler.com tüm bunları müşterilerine garanti etmektedir. garanti kapsamında, kullanım hatası kaynaklı problemler harici tüm sorunlar gidermekle birlikte, saatlerin bir defaya mahsus bakımlarını da yapmaktadır.

Lüks Saat Alım Satımı İçin Dikkat Edilecek Konular: Alım Satım 

Lüks saat alım satımı oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Yüksek bütçelerle satın alınan saatleri güvenli satış noktalarından almak ve satmak gerekir. İkincielsaatler.com gibi satış noktası orijinal ikinci el lüks saatleri sizlere sunarken aynı zamanda orijinal lüks saatlerinizin de satışını gerçekleştirir. Lüks saat alım satımı için ekibimizle hemen iletişime geçebilir, ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman satış temsilcilerinden whatsapp üzerinden 5 dakikada fiyat alabilirsiniz. Fancy Jewels & Watches markası oluşumu olan ikincielsaatler.com Bağdat Caddesi’ndeki ve Kapalı Çarşı’daki satış ofisleri ile Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki müşterilere uzanabilmektedir. Online hizmetleri de oldukça güvenilir olan firma internet sitesinde tüm ayrıntıları sizinle paylaşır.

Tüm orijinal lüks saat ikinci el markaların satışını güvenle gerçekleştiren firma aynı zamanda alıcı ve satıcı arasında bir köprü görevi kurar. İkinci el saatiniz hakkında ekspertiz hizmeti de veren firmadan saatiniz için hemen fiyat almanız mümkündür. Yüksek bütçeler ödeyerek satın alınan saati güvenle değiştirip başka bir modele geçmek isteyenler için de ikincielsaatler.com doğru adrestir. İkinci el orijinal saatler ilk hali gibi satışa sunulur üstelik bütçenizi de çok zorlamaz. Makul fiyatlarla orijinal ve güvenli lüks saat alım satımı için hemen deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz!

Orijinal İkinci El Saat Alım Satımı için Doğru Adres: ikincielsaatler.com

Lüks saat alım satımı için dikkat edilecek konuların içinde, lüks markaların rekabet içinde olmasıyla replika ürünleri orijinal diye satmaya çalışan firmalar mevcuttur. Bunlara düşmemek için güvenilir satış noktalarını tercih etmek şarttır. Yüksek bütçeler gerektiren lüks saatler için ekinci el şansı da bulunmaktadır. Lüks saat satanlar ile ikinci el lüks saat alacakları birleştiren bir platform olan ikincielsaatler.com alıcı ve satıcı arasında güvenli köprüyü kurar. Dünyaca ünlü markaların orijinal ürünlerini satan platform aynı zamada ürünlerin orijinalliklerini kanıtlamaktadır. Seri numaraları, sertifika, garanti belgesi gibi pek çok evrak da bulundurur.

Firmada, tüm saatlerde orijinallik yetkili servis tarafından kontrol edilir, satışın ardından her saat için senelik garanti verilmelidir. Garanti kapsamında, kullanım hatası kaynaklı problemler harici tüm sorunlar gidermekle birlikte, saatlerin bir defaya mahsus bakımlarını da yapmaktadır. Ekspertiz hizmeti de veren firma deneyimli ekibiyle sizleri bekliyor… Uzmanlar saat hakkında fark edilemeyen pek çok konuda size bilgi aktarabilirler. Orijinalliğini kanıtlar ve sizlere uygun fiyat sunar. İkincielsaatler.com gibi yıllardır güvenle saat satışı gerçekleştiren firma size bütün garantiyi taahhüt eder. Tüm sorularınızı cevaplandırır ve tüm prosedürleri uygular. İkinci el lüks saat alım satımı için ve saatinizi güvenle satmak için hemen fiyat alabilir, alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazımızda lüks saat alım satımı için dikkat edilecek konulardan bahsettik. Dilerseniz bir önceki yazımıza https://ikincielsaatler.com/rolex-saat-bakimi-nasil-yapilir/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp