+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

Ünlü Modellerin Taktığı Saatler

Ünlü Modellerin Taktığı Saatler

Kıyafetlerin en güzel tamamlayıcı parçası olan saatler, şık ve gösterişli duruşlarıyla her kesime hitap edebiliyor. Hem işlevsel kullanım hem de estetik görünüm için hemen hemen her insan saat kullanıyor. Çünkü saatler kombinlerin tamamlanmasının yanı sıra zaman akışını takip etmemiz hususunda büyük bir görev görüyor. Saatler her tarza ve her zevke hitap edecek çeşitlilikte olup, pek çok marka tarafından üretiliyor. Bu markaların tasarımları kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor.

Günümüzde kol saati kullanımı, aksesuar olmaktan öteye geçerek adeta bir prestijin sembolünü ifade ediyor. Özellikle ünlüler tarafından tercih edilen lüks saatler neredeyse mücevher niteliği taşıyor. Ünlü modellerin taktığı saatler dendiğinde akla belli başlı markalar gelebiliyor. Kaliteli ve özgün tasarıma sahip olan markaların saatleri ilk bakışta anlaşılıyor. Peki, ünlü modellerin taktığı saatler nelerdir?

Ünlü Modellerin Taktığı Saatler

Ünlü modeller yaptıkları projeler, yaşam tarzları ve kıyafetleri ile dikkat çektikleri kadar taktığı aksesuarlarla da göz kamaştırıyorlar. Lüks kıyafetlerinin ve yaşamlarının en güzel parçasını oluşturan saatler birbirinden şık ve kaliteli duruşlarıyla görenlerin beğenisini kazanıyor. Kombinlerinde sürekli saate yer veren ve tercihini kaliteli parçalardan yana kullanan ünlülerden feyz almak kaçınılmaz oluyor. 

Ünlü modellerin taktığı saatler dendiğinde aklımızda direkt klasik saatlerden canlanıyor. Gelişen teknolojiyle beraber her geçen gün yenilenen ve özgün tasarımlara imza atan markaların saatleri işlevsel olarak sunduğu olanaklarla fark yaratıyor. Yalnızca teknik özellikleri bakımından değil estetik boyutuyla da fark yaratan saatler görenleri büyülüyor. Maddi bakımından da değerli olan lüks saatler mücevher ve altın kaplamalı detaylarıyla hem havalı duruyor hem de markaların saat işçiliklerini ortaya çıkarıyor. Peki, ünlü modellerin taktığı saatler hangi markalara aittir?

Rolex Saatleri

Rolex marka saatler pek çok ünlü isim tarafından sıklıkla tercih edilen bir markadır. Ünlü modeller bu markayı, reklam yüzü olmadan kendi istekleriyle tercih ediyorlar. Kalitesi ve tasarımıyla dikkat çeken Rolex marka saatleri ünlü modeller gerçekten severek ve kendilerine yakıştırarak kullanıyorlar. 

Ünlü modellerin taktığı saatler arasında bulunan Rolex marka saatler, lüks görünüme sahiptir. Yüksek kaliteli hareket mekanizmasına sahip olan kol saatleri tasarlayan marka, kullanıcısına uzun ömürlü kullanım vadeder. Özverisini bu şekilde sağlayan marka sertifikalı saatler üretir. Bu durum ise ünlü isimleri mest ederek Rolex saatleri tercih etmelerine neden olur.

Rolex marka saat kullanılan ünlüler arasında Serkan Kaya, Oğulcan Engin, Fatih terim, Cem yılmaz, Arda Turan, Kenan İmirzalioğlu ve Nusret Gökçe yer alıyor. Rolex markası, dünya çapında da tanınırlığı ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Yabancı ünlülerden Pablo Picasso, Fidel Castro, Johnny Depp, Sharon Stone, Lindsay Lohan gibi isimler de Rolex saat kullanıyor. Saat endüstrisinde yarattığı devrimle fark yaratan Rolex, yerli ve yabancı ünlünün ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Ünlü Modellerin Taktığı Saatler
Rolex Datejust 36 Silver Motif Dial ürününe sitemizden ulaşabilirsiniz.

Patek Philippe Saatleri 

Ünlü modellerin taktığı saatler arasında ikinci sırada yer alan Patek Philippe, zarif ve zamansız duruşuyla dikkat çeken modeller sunan bir markadır. Ünlü modellerin en çok tercih ettiği saat markası listesinde yer alan marka, özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. İsviçreli lüks saat üreticisi olan Patek Philippe, dünyada en fazla rağbet görülen saatleri tasarlayan marka olarak karşımıza çıkıyor. 

Patek Philippe saatleri tanıdığınız pek çok model tarafından sevilerek kullanılıyor. Özellikle Patek Philippe Nautilus saat modeli, dünyaca ünlü olan kişiler tarafından rağbet gören bir tasarımdır. Siz de ünlü modellerin taktığı saatler tercih ederek dikkat çekici bir tarza sahip olmak isterseniz; Patek Philippe markasının saatlerine yönelebilirsiniz. 

Patek Philippe marka saat kullanan ünlü modeller arasında Arda Turan, Burak Yılmaz gibi isimler yer alıyor. Yabancı ünlüler arasında ise Leonardo DiCaprio, Kraliçe Victoria, Nicolas Sarkozy, Ellen DeGeneres, Robert Downey Jr. John Mayer gibi isimler vardır. Sizde en özel ve yüksek kaliteli bir markanın eşsiz tasarımdaki saatlerinden kullanmak isterseniz Paten Philippe markasına yönelebilirsiniz. 

Franck Muller Saatleri 

Lüks ve iddialı görünüme sahip olan Franck Muller saatleri, çok özel bir yere sahiptir. Ünlü modellerin taktığı saatler arasında her sezon yerini koruyan marka, birbirinden şık tasarımdaki saatleri ile dikkat çekiyor. Franck Müller markası oldukça cesur saat modellerini beğeninize sunuyor. Dünyaca ünlü insanlar tarafından tercih edilen bu saatler, hayatın her alanında stil sahibi olmanıza olanak sağlıyor. 

Ünlü modellerin taktığı saatler arasında yer alan Franck Muller, cam kısmındaki farklı tasarımlarıyla diğer tasarımlardan ayrılıyor. Son derece şık ve ince işçiliğe sahip olan modeller tarz sahibi bireylere sunuluyor. Kare cam, oval cam olmak üzere pek çok cam modeli sunan marka hareketli bir saate sahip olmanıza olanak sağlıyor. Üstelik son derece kaliteli ve sağlam malzemelerden elde edilen saatler uzun ömürlü kullanım sunuyor.

Lüksü estetik ile buluşturan markanın saatlerini takan ünlüler arasında Kenan İmirzalıoğlu, Ali Ağaoğlu, Arda Turan yer alıyor. Yabancı ünlüler arasında Leonardo DiCaprio, Robert Downey Jr. John Mayer isimler bulunuyor. 

Ünlü Modellerin Taktığı Saatler
Franck Muller INFINITY 1638 B QZ R ürünümüze sitemizden ulaşabilirsiniz.

Cartier Saatleri 

Ünlü modellerin taktığı saatler arasında bulunan Cartier hem spor şıklık hem de klasik şıklık arayan insanların tercihleri arasında yer alıyor. Birbirinden şık ve zarafet dolu tasarımları kullanıcılarına sunan marka büyük beğeni topluyor. Kasası sarı altından, kordonu gerçek deriden imal edilen markanın saatleri son derece gösterişlidir. 

Lüksü estetik ile buluşturan markanın ürünleri tarzınıza tarz katmak için harika seçenektir. İster spor tarz isterseniz klasik tarza sahip olun, Cartier marka saatler tarzınızı tamamlayacak niteliktedir. Gümüş, gold, füme, deri gibi çeşitli renklerden imal edilen Cartier saatler kıyafetlerinizi en güzel şekilde tamamlar. 

Cartier marka saatleri kullanan ünlü modeller arasında Jack Gyllenhaal, Leonardo di Caprio, Alberto Santos Dumont gibi ünlü isimler yer alıyor. Yerli ünlüler arasında ise Arda Turan, Cem yılmaz, Acun Ilıcalı gibi isimler bulunuyor. 

Audemars Piguet Saatleri 

Ünlü modellerin taktığı saatler arasında yer alan bir diğer marka ise Audemars Piguet’tir. Her alanda kalitesini göstermek ve şıklığından ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan marka saatleri ile dikkat çekiyor. Özgün tasarımları ve büyüleyici modelleri ile dikkat çeken Audemars Piguet saatlerine sahip olarak sizde tarzınıza tarz katabilirsiniz. 

Audemars Piguet markası hem yerli hem de yabancı sayısız ünlünün kullandığı prestijli bir markadır. Markanın bu kadar tercih ediliyor olmasının sebepleri arasında kaliteli işçiliğe sahip olması, dünyaca tanınması, el emeğinin kullanılması ve lüks kesime hitap etmesi yer alıyor. Özgün tasarımdaki saatler kullanıcıların stil sahibi olmasına olanak sağlıyor. Sizde tarzınıza tarz katmak ve stil sahibi olmak için Audemars Piguet marka saatlerin zarafetinden yararlanabilirsiniz. 

Audemars Piguet saatleri kullanan ünlü modeller arasında Cem Yılmaz, Nusret Gökçe, Acun Ilıcalı, Kenan İmirzalioğlu, Fatih Terim gibi isimler yer alıyor. Yabancı ünlüler arasında Mark Ronson markayı kullanan isimler arasında bulunuyor. Son derece zarafet ve şık bir tasarıma sahip olan Audemars Piguet marka saatleri takanların ilgi çekici bir tarza sahip olmasını sağlıyor. Siz de hem şık hem de gösterişli tarza sahip olmak isterseniz Audemars Piguet tercih edebilirsiniz. 

Bir önceki yazımızı okumak isterseniz https://ikincielsaatler.com/tasarimlari-araclardan-esinlenen-saat-modelleri/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp