+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

İndirimli Ürünler

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Fancy Jewels & Watches isimli markamızla prestijli saat markalarını kullanıcıya ulaştıyor, ekspertiz hizmetiyle değerli saat sahiplerine rehberlik ediyoruz.

İndirimli Ürünler

İhtiyacımız olan ve almamız gereken bir gereksinimi belirli dönemlerde indirimli olarak almak hem ekonomi açıdan hem de zamanlama açısından son derece önemlidir. Özellikle saat markaları gibi ve yüksek miktarda bütçe gerektiren ürünlerde fırsatları kollamak büyük kazanç sağlayacaktır.

İndirimli Ürünler

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, dünyaca ünlü saat markalarının tüm ürünlerini satışa sunmaktadır. Müşterilerinin ekonomik ve diğer tüm durumlarını iyi analiz eden firmamız birbirinden değerli ürünlerini günün fırsatları olarak alışveriş merkezinde satışa sunmaktadır. Bilindiği üzere her ne kadar kullanım gereci gibi görülse de saatler aynı zamanda en büyük ve garantili yatırım gereci olmaktadır. Özellikle stiline önem verenler için kullanacakları marka ve model çok önemlidir. Bünyesinde binlerce farklı tasarımlarda ürünler bulunduran firmamız, aynı zamanda satışı gerçekleşen tüm ürünleri garanti kapsamına almaktadır.

İndirimli Ürünler Modelleri

Gireceğiniz her ortamda fark edilir olabilmek, tüm dikkatleri üzerinize çekebilmek ve kendi özgüveninizi yükseltmek için kullanacağınız aksesuarlar çok önemlidir. Bu nedenle özellikle tercih edeceğiniz saat modelleri adeta sizin tüm ortamlarda fark edilmenizi sağlayacak en önemli aracınızdır. Bu tür kullanım gereçleri sadece kendinize has stil yaratmanızı sağlarken aynı zamanda değerli bir yatırım gereci olarak da tercih edilmektedir. Dünyaca popüler olan ve herkes tarafından bilinen bir markanın ürününü satın almak, yıllar sonra bile değer kaybetmeden değer kazanarak size kazanç sağlayacaktır.

İndirimli Ürünler Fiyatları

İstanbul saat piyasasının en gözde işletmesi olan Fancy Jewels & Watches, hizmetleri arasında ikinci el saatler alımı da yapmaktadır. Rolex, Audemars Piguet, Franck Muller, Patek Philippe gibi tüm dünya markalarının saatlerini en uygun fiyatlarla mağazamızda bulabilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan ve satmak istediğiniz saatlerinizi uzman kontrolünden geçirerek değerinin üzerinde fiyatla satın almaktayız. İşletmemiz aynı zamanda tüm prestijli ve kaliteli ürünler için uzman ekibimiz tarafından profesyonel Ekspertiz hizmeti de vermektedir. Hayalini kurduğunuz saate en uygun fiyatlarla sahip olabilmek için, kesinlikle indirimli ürünlerimizi incelemelisiniz. 7/24 online müşteri temsilcilerimiz size satış öncesi ve satış sonrası her konuda kesintisiz olarak destek vermekteler.

WhatsApp