+90 (537) 500 64 26 bilgi@ikincielsaatler.com

İkinci El Saatler

İKİNCİ EL SAATLER

Fancy Jewels & Watches isimli markamızla prestijli saat markalarını kullanıcıya ulaştıyor, ekspertiz hizmetiyle değerli saat sahiplerine rehberlik ediyoruz.

İkinci El Saatler

Sıklıkla tercih edilen en gözde aksesuar ürünlerinden biri olan saatler gerek erkekler için gerekse bayanlar için vazgeçilmezlerden biri olmaktadır. Özellikle saat markaları arasında inceleme yaparak stiline uygun seçim yapanlar, diğer kullanıcılara kıyasla daha zevk sahibi diyebiliriz.

İkinci El Saat

Son yıllarda özellikle saat koleksiyoncuları, aradıkları markanın ürünlerini yurtdışı yerine internet üzerinden incelemekteler. Bu konuda ikincielsaatler.com online alışveriş mağazası olarak bizler, saat düşkünlerine birçok seçeneği bir arada sunmaktayız. Aynı zamanda ikinci el saat satanlar arasında öncelikle İstanbul bölgesinde adeta marka olmuş bir işletmeyiz. Bünyemizde dünyanın en prestijli markalarını bulundurarak, kullanıcıların hiç zorlanmadan arzu ettikleri ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamaktayız. Bağdat caddesinde Fancy Jewels & Watches markasıyla hizmet sunan firmamız, aynı zamanda ikinci el saat alımı da yapmaktadır. Elden çıkarmayı düşündüğünüz saatlerinizi bize ulaştırarak, değerinde ve en uygun fiyata satabilirsiniz.

İkinci El Saatler Modelleri

Günümüzde saat kullanıcılarının öncelikle tercih ettiği konulardan biri, değerli ürün olması ve dünyaca bilindik marka olmasıdır. Rolex saatler başta olmak üzere tüm insanların yakından tanıdığı markalar, satın alınması durumunda uzun yıllar geçse de asla değerini kaybetmemektedir. Tüm bunları göz önünde bulunduran işletmemiz, aynı zamanda Ekspertiz hizmetleri vererek elinde değerli saati olanlara bir nevi rehberlik etmektedir. Ve de dünya markalarını bir arada buluşturarak, başta koleksiyoncular olmak üzere tüm kullanıcılara birbirinden farklı modeller sunmaktayız.

İkinci El Saatler Fiyatları

Kullanım gereçleri ve yatırım gereçlerine bakıldığında, aradan asırlar bile geçse asla değerini yitirmeyen ürünlerden biri bilindiği üzere saat modelleridir. Bu konuda ikinci el saatler hem bütçe olarak hem değer olarak size daha uygun çözüm gelecektir. Bizim tabirimizle evladiyelik olarak tanımlanan saatler, sizden sonra ki nesillere de bırakılması gereken en prestijli üründür. Özellikle dünyaca bilinen ve popülerliğini asla yitirmeyecek marka ve modeller asırlar sonra bile adeta servet değerinde yatırım gereci olacaktır. Hayalini kurduğunuz değerli ve benzersiz tasarımda olan saatlerimizi inceleyerek kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Alışveriş sitemiz üzerinden bize ulaşarak gerek aradığınız saatler için gerekse satmak için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

WhatsApp